Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy tengerimala...

Mennyibe kerül egy tengerimalac eltartása havonta? Mennyibe kerül a ketrece? Nyuszit vagy tengerimalacot vegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 14:38
 1/8 anonim válasza:
tengeri malac az sokkal kevesebbet fogyaszt .
2013. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nyuszim van. Elvagyok vele. Inkább a nyulat tudom ajánlani, mert ha egy törpenyulat veszel amineknem husszúszőre van akkor olcsóbban kijön. Nekem oroszlánfejű nyulam van és idén tavaszra várunk kicsiket. :) Én nem házban tartom. Havonta kb. 4000 forintot költök rá és így is egészséges. Egyszerűen csak hetente egyszer kifésülöm a sörényét. Meg a karmait körömcsipesszel(nyulakank valóval) levágom a körmét bár sokat kopik így csak ritkán van rá szükség.
2013. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs 4000- 3000
2013. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat a nyuszinak kell oltás igaz?
2013. febr. 24. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Én évente egyszer viszem el az állatorvoshoz akkor is március elején mert ilyenkor jön a szunyog ,,vész".
2013. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem és ez mennyibe kerül?
2013. febr. 24. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
A nyulat oltani kell, évente egyszer, április-május környékén, a szúnyoginvázió előtt. A táp, alom kijön havi 1-1500-ból, ahogy két malacé is (őket minimum párban kell tartani, lehetőleg azonos neműeket), ezen nem múlik szerintem. A nyuszinak talán nagyobb a mozgásigénye, de nem visít, ha zöldséget vágsz. :D
2013. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én alomnak a nyulnál szalmát használok alá meg egy pici forgácsot.

De nem mondtam hogy vannak lovaink szóval igy igyenes nekem.

2013. febr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!