Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csuklyás patkányom mostanába...

A csuklyás patkányom mostanában mindent behord a kuckójába. Miért? :D

Figyelt kérdés
8 hónapos a srác, kb 1 hónapja kezdte ezt csinálni. A ketrecében van egy kis falemezekből készült búvóhely, oda behordja a rongyait, rágcsáló fáját, amiket ha kiveszek onnan kis idő múlva megint beviszi. Ha adok neki zöldséget vagy gyümölcsöt azt is, a tápjából a nagyobb darabokat, sőt néha bepróbálkozik az etetőtáljával is, de az meg nem fér be és olyankor pattog, gondolom ideges miatta, hogy nem jött össze :D

2013. febr. 26. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyéim is szeretik behordani. Félénkek még, ott nagyobb biztonságban érzik magukat, ezért ott esznek, wc-znek, meg minden.

A csuklyás pedig a színe. :)

2013. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
örülnék ha az enyémek is ezt csinálnák. Már kinőttek belőle, sokkal könnyebb volt őket tanítani mert midig begyűjtötték a fincsiket. most csak addig kell nekik míg be nem kajálnak belőle aztán kakilnak a fejemre :D
2013. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányaim is ezt csinálták, ez amolyan patkány dolog :D Elképesztő mennyiségű kaját, rongyot, zsepit, száraz kenyeret és csontot szedtem ki mindig a kuckójukból. Mikor a száraz kenyér nem fért be, akkor ők is "bedühödtek" próbálták erővel áthúzni a tömör fán a kenyeret, de végül feladták :D
2013. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Patkány dolog, az én patim az behordja az én zoknijaimat is, meg a radírokat, rúzsokat, szemceruzát ha épp nem figyelek oda. Legjobb az volt mikor a matekfüzetemet vitte el és mivel egészben nem fért a házba hát kis darabokra rágta...:)
2013. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!