Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGÍTSÉG! Eltűnt a hörcsögöm...

SEGÍTSÉG! Eltűnt a hörcsögöm mit tegyek?

Figyelt kérdés
X(:(=( nem találom sehol,azt sem tudom hol van!!!!!!!!
2009. szept. 10. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a szomszédokat, és ha ott sincs, ragassz plakátokat róla a környékbeli fákra!
2009. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
ágya alatt tűzhely mögött????minden zugot alaposan nézz át.
2009. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért még a lakáson belűl tartózkodik. Tegyél ki kaját és figyelj. Régen amikor volt hörcsögöm nálam is eltünt, 2 napig azt sem tudtam, hogy él-e még, aztán egyszercsak előkerült a szekrény mögül.
2009. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nyugi egy idő után előjön magától is :) Egyszer az enyém is eltűnt, aztán elmentem ebédelni, és mikor mentem vissza a szobámba, na kivel találkoztam a folyosón? :D
2009. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Legyünk optimisták, és induljunk ki abból, hogy még a házban van :) Fontos, hogy a nyílászárókat most egy ideig tartsd csukva. Az első lépés behatárolni, hogy merre rejtőzik a kis jószág ;) Minden helyiségbe tegyél egy kis kaját a földre, és szórj köréje lisztet. Amelyik ételkupac körül a lisztben pici lábnyomokat találsz (mondjuk egy éjszaka múlva), abban a szobában van a kis szabadulóművész ;) Innentől kezdve már csak a kutakodás van hátra. Minél kisebb és szűkebb a hely, annál szívesebben vackolja be magát. Szekrények mögött, ágyak alatt ideális helyet találhat. Sok sikert a megtalálásához! (Egy ismerősöm érdekes módszerként a mókuskereket rakta be a szobába, ahol a hörcsög a liszt-teszt (XD) szerint volt, az meg éjszaka elkezdte tekerni - az illető a zajra felébredt, és azon nyomban nyakon csípte a bajkeverőt :D)
2009. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

EGy jó módszert tudok, ami biztos: hallgatózni, merre kaparászik. Beletelik egy kis időbe, de én csak így tudtam megtalálni. Állítottam neki csapdát is, amit egy könyvben láttam, de az semmit se ért.

A könyvespolc mögül kerültek elő mindig, elkezdték rágcsálni a fát :D aztán uborkát raktam a fal mellé, és megvártam, amíg kijön. Elég gyanakvó volt, de a végén sikerült megfogni :D

2009. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meglett:))) a legnagyobb polc mögött volt:D
2009. szept. 13. 12:58
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a lisztes bevált:)
2009. szept. 13. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!