Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Vadász Görényt ellehet...

A Vadász Görényt ellehet engedni amikor sétáltatod?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha akad egy másik göri, vagy esetleg kutyákkal szeretnek játszani?

Vagy a görény szökik?



2013. febr. 27. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az utcába tavaly nyáron egy bácsi sétáltatta a görényét. Láttam hogy amikor nagyon kalandozni akart a görény és a bácsi nem tudta tartani a tempót, akkor levette róla a pórázt. De amikor távol ment a göri, akkor a bácsi rákiáltott és a görény megállt, megvárta a bácsit.

Tanítani kell szerintem :)

2013. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Még nincs görényem :) Majd, ha saját lakásom/házam lesz :D

Úgy 9-10 év múlva akkor :D A legénylakásba :D

2013. febr. 27. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
a kutya széttépi pillanatok alatt, nem fog vele játszani
2013. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval kutya-görénybarátság nincs ? :(
2013. febr. 27. 22:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Még egy havagnesevel sem?
2013. febr. 27. 22:33
 6/11 anonim ***** válasza:

semmiképpen se szabad levenni róla a pórázt mert elszökik!nem egy esetröl hallottam már!ez max csak egy vadvéres egy gazdás görivel lehetséges, de vele is nehezen mert ö meg minden zajtól megijed.

A kutyához hozzá kell szoktatni, elsöre szinte biztos, hogy nem fogják elfogadni egymást.

2013. febr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én elég régóta vagyok görény gazdi,több görim is van.Bár sok minden szoktatás kérdése,azért azzal nem árt tisztában lenni,hogy bármilyen aranyosak és viccesek,igazából ők "vadállatok".Ennek ellenére nekem is van olyan görim ami hívásra visszajön,de nagyon sokat kell velük foglalkozni.A kutya göri barátságban nem hiszek :) Tapasztalat.
2013. febr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2013. febr. 28. 14:09
 9/11 anonim válasza:
Ne vedd le róla a pórázt semmiképp, egyébként a legtöbb kutya megijed tőle a szaga miatt :)) (A macskák egyenesen elszaladnak ált.)
2013. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kutyával?? :D Jó, hogy nem már oroszlánok elé akarod dobni.


Egy görény nem olyan tanulékony, mint egy kutya. A kutyának meg lehet tanítani, hogy ez hangra reagálni visszajöjjön... a görény ezt már kevésbé tudná összekötni...


Ha kiviszed sétálni, akkor póráz és hám. Ezek nélkül bármikor megtámadhatja egy macska, kutya, bagoly... akármi.

2013. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!