Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malacom lehet hogy fél?

Tengeri malacom lehet hogy fél?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy tengeri malacot 5 hónapos albinót fiút ez az egy van csak, és a ketrecben egy helyben van és nem csinál semmit nem eszik meg nem iszik, mitől lehet ez? mikor meg kiveszem a ketrecből a kezemben néha meg remeg. talán fél? ha igen akkor hogy lehet meg azt meg csinálni hogy ne féljen?

#tengerimalac #kisállat #kisemlős #félnk #talán fél
2013. márc. 5. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Fél bizony, és ne erőszakoskodj vele, hisz csak ma hoztad el! Mindig legyen előtte széna és víz, illetve napi kb. 1 maréknyi cavia complete táp versele laga).

Adj neki esetleg kézből valami finomat neki, fokozatosan simogasd, stb. Ma még minden új neki - új hely, új szagok, minden új, Te is, és itt macerálod, azt hiszi, bántani fogod. Adj neki egy kis időt, és minden rendben lesz. :) Illetve vegyél egy vele azonos nemű társat is neki, mert egyedül nem boldogok!

2013. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mivel ma vetted és új helyen van ezért jó hogy fél te okos.
2013. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
próbáltam kézből etetni de kézből sem fogjadja el :/
2013. márc. 5. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár napig ne vedd ki, hadd szokja a helyet, legyen kajája meg vize, beszélj hozzá hadd szokja a hangod de ne stresszeld azzal h már most fogdosod. Majd később lehet ha már megszokja a haelyét
2013. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
www.gemon.ro Nagyon tudom ezt az oldalt ajánlani, ugyanis elég jól le van írva szinte minden, ami a tengerimalacokkal kapcsolatos :) Nekem vannak albínó kucuim, imádom őket :) És ahogy az előttem "szólók" is írták, egy kicsit hagy szokja a helyét, meg téged is. Pár napod adj neki, és meglátod, minden rendben lesz.
2013. márc. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy abesszin Albínó, és még mindig nagyon fél de már eszik és iszik lehet simogatni de kivenni nem lehet:|
2013. márc. 6. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!