Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kicsi tengeri malac kézhez...

Kicsi tengeri malac kézhez szoktatása?

Figyelt kérdés

Ma vetem egy kicsi tengeri malacot és nagyon fél mindentől meg riad tudom emrt még ma hoztam el és még nem ismer engem

de azt szeretném kérdezni hogy lépésről épésre hogyan tudnám kézhez szoktatni hogy tudjam simogatni majd és hogy ne féljen tőlem? tudom hogy interneten is meg tudnám találni a választd e tapasztalt ember írja már le.



2013. márc. 7. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
pár nepig ne nyúlj hozzá, had szokja a helyér, vegyél neki társat is majd, kézből etetés jó módszer
2013. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp vegyél neki egy vele azonos nemű társat, mert társaságban kiegyensúlyozottabbak, vidámabbak - és bátrabbak is.

Ülj le sokat a ketrece elé, és beszélj hozzá, meg fogja szokni a hangodat, sőt, idővel a lépéseidről már fel fog ismerni, remek a hallásuk.

[link]

2013. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!