Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik Aranyhörcsögöt válassza...

Melyik Aranyhörcsögöt válasszam? Megígértem neki!

Figyelt kérdés

Van a szomszédunkban egy gyerek aki kapott 2 aranyhörit.

egy fekete fehéret meg egy barna fehéret kb.3 hete.

Külön vannak téve.

Az egyiket nekem szeretné adni és én megígértem neki hogy majd húsvétkor elmegyek és elhozom az egyiket.

A baj csak az hogy a fekete fehéret szeretném mert az szebb csak az már 3-szor megharapta.

A barna fehér meg nem tetszik annyira viszont az nem harapós.

Félek hogy rajtam marad mert nem tudom megszelidíteni!!

Segítsetek!!!!

Megígértem neki hogy az egyiket elviszem!!!

5 éves kisgyerek!!!

Nem akarok neki csalódást okozni!!!!



2013. márc. 12. 19:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
#6os: Ha NEM hörcsög LENNE hanem ló.... Csakhogy nem az ;) Ráadásul lóvásárlásnál abszolút más szempontokat veszünk figyelembe, de ez ne is zavarjon.... Tapasztalat...
2013. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos a nem olyan szépet vinném el, valamiért a nyomi kisállatokat sokkal de sokkal aranyosabbnak találom :D
2013. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
:D akkor a macskám tetszene :'D
2013. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Platypus ***** válasza:
68%
A szomszéd gyereknek felelőtlen szülei vannak, mert eleve csesztek utánanézni a legalapabb dolgoknak is a hörcsögökkel kapcsolatban(különben nem kettőt vettek volna). Na most ha ilyen kedves embereknek ott marad egy problémás állat, akármilyen szép is, nem lenne hosszú távon jó sora. Egy 5 éves gyerektől meg nem lehet elvárni, hogy kezeljen egy nem éppen egyszerű problémát. Neked van motivációd, hogy foglalkozz a harapós hörivel. Nincs garancia, hogy sikerül megszelídíteni, de azért elég jó esélyed van rá, ha tényleg elszánt vagy. A hörcsögnek az lenne a legjobb, ha megpróbálnád.
2013. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de még írjatok hogy ti melyiket vinnétek el
2013. márc. 14. 07:36
 16/28 A kérdező kommentje:

Egyépként azért is szeretném elhozni tőlük a hörit mert egy kis papagájketrecben tartja az egyiket és nagyon sajnálom mert az a ketrec tök pici!!!!!!! :(

De a másikat terráriumban tartja :)

Én is abban tartanám.

Abban volt a dzsungim is csak ő télen meghalt mert kiszökött,benyelt valamit és rá hat napra mehalt :(

2013. márc. 14. 07:45
 17/28 A kérdező kommentje:

Na mindegy!

még az lenne a kérdésem hogy hányszor hányas terráriumban kell tartani egy aranyhörit?

De azért még írjatok arról is hogy szerintetek melyik hörit vigyen el!!!! :))))))))

2013. márc. 14. 07:48
 18/28 anonim ***** válasza:
szerintem a szelídebbet! :)
2013. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
azt amelyiket a kis ketrecben tartja :D
2013. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
oké
2013. márc. 15. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!