Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Igaz hogy a hörcsög meghízik...

Igaz hogy a hörcsög meghízik a napraforgómagtól?

Figyelt kérdés
törpehöriről lenne szó.. és írták hogy ne adjak neki mert elhízik tőle.. szerintem ez baromság..én úgy tudtam hogy diót meg sajtot kell neki kevesett adni, mert attól hízhat el meg fogszuvasodás..
2009. szept. 15. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
kell adni magokat, de valóban hízlaló. nyilván megfelelő mértékkel.
2009. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg meghízik a napraforgómagtól. Mi nassinak adtuk a lány hörimnek, és a végén már csak tömte be a pofijába, és raktározta. Ezt napi rendszerességgel kb fél hónapig:)Utána olyan szép kis pocakot eresztett, hogy Hájpacni lett a beeneve. Aztán lefogyott, nem adtam olyan sok magot neki, meg beteg is sajnos, de nem súlyos, remélem.

Sajtot én naponta adok nekik keveset, fehérje gyanánt.

2009. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az enyémek kapnak a kajájukba, nem nem híztak meg tőle. A lényeg, hogy kaphat, de azért kevesebbet.

De mivel olajos mag, így meghízhat tőle.

2009. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!