Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csuklyás patkány? Nyúl?...

Csuklyás patkány? Nyúl? Tengeri malac? Mit kell tudni róluk?

Figyelt kérdés

A hörcsögöm után csuklyás patkányt vagy tengeri malacot szeretnék ,vagy nyulat.Azt szeretném megtudni a csuklyás patkányról hogy:

-büdös e

-elfér e egy 2emeletes ketrecben vagy terráriumban(olyan átlagos méretűben)

-vannak e különleges igényei


A nyúlról:

-ketrec van szóval az megoldható

-büdös(azt hallottam nem,ha megfelelően gondozod)

-jó neki társasházban?


Tengeri malacunk már volt,de azért még többet meg szeretnék tudni róluk.



2013. márc. 17. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem nyuszim van, csak arról tudok nyilatkozni.


A nyuszi szobatisztaságra szoktatható, így nem büdös, ha rendesen takarítod.

A társasházas kérdést nem nagyon értem:) nem kell őt sétálni vinni, van, amelyik nem is szereti, bőven jó neki, ha sokat van kiengedve a lakásban és ott szaladgálhat, így tök jó neki társasházban is:)

2013. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tengerimalac: [link]


A nyúl:

~Ha nincs 100cm hosszú a ketrec, akkor nem jó neki.

~Ha ivartalanítva van, és fapelletet használsz, semmi szaga nincs.

~Miért ne lenne jó neki? Csak legyen egy minimum 100 centi hosszú ketrece, és minden nap minimum egész délutánra engedd ki, bár én ahogy hazaérek mindig kint van.

2013. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, a szobatisztasága miatt elég neki egy nyuszivécé, és csak abba kell fapellet. Kívülre akár egy szőnyeg is elég.
2013. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Patkány:


Nem büdös, csak ha nem takarítod a helyét. Különleges igénye: egynemű pár minimum(!!!), pormentes alom (nem forgács!!!!), ketrec kötelező (15 mm-nél kisebb rácsközzel, mert kiszökhet és emeletes ketrec legyen, legalább a magyar Frici csoda). A patkány nagyon jó háziállat, okos, kedves, rendkívül tanulékony, sok trükkre is betanítható, ajánlani tudom csak.


Ezen felül még oldalakat lehetne írni a tartásáról, ha patkányozol olvass utána a tartásának, ez nagyon fontos!

2013. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Patkánynak ketrec ;) És társas lény min. 2-kell tartanod.. És rengeteget kell foglalkozni velük. Én nagyon nagyon szeretnék egyet de nem nagyon érnék rá.. :/ Szerintem megfelelő takarítással nem olyan büdösek. De ki tudja. :/
2013. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nah hupsz valaki gyorsabb volt :DDD (És pláne többet is tud a patikról... :D ) Congratulation. :D
2013. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oh,köszönöm a válaszokat!egy 50cm magas,35cm széles,40cm hosszú 2 emeletes ketrec elég 2 db nőstény csuki patkánynak?szerintetek?
2013. márc. 17. 17:46
 8/14 anonim ***** válasza:
hát nyúlnak egyáltalán nem.
2013. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hááát... Szerintem elég minimális... De talán jó. De sokszor engedd ki őket a szobába vagy valami biztonságos helyre hadd mozogjanak.
2013. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60x40x60 kellene kb. Szóval az elég kicsi de itt GYIK-en is sok az ilyen kérdés.. (Mármint a Pati ketrecről konkrétan találtam egyet akinek 2 nőstény patinak kell ketrec.. xD)
2013. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!