Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pénteken kapok egy 6 hetes...

Pénteken kapok egy 6 hetes kis törpenyulat. A ketrec megvan. Miket kellene még vennem neki mire megkapom? Van ilyan hogy bébinyúltáp mert azt olvastam mindenhol hogy 3 honapos koráig nem kaphat csak minimális zöldet?

Figyelt kérdés
Az itató,széna ,és ilyen alapvető dolgokon kivűl mivel lehetne kicsi"izgalmasabb" a ketrece amég nem vagyunk itthon.Játékokra és olyan dolgokra kondoltam ami lefoglalja őt.Vagy csak praktikus.( Nem csak a boltba vehető dolgokra gondoltam)

2013. márc. 19. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kapható Junior táp, de igazából felesleges.. annyi, hogy abban kisebb szemek vannak, de nyugodtan vehetsz neki normál tápot. Zöldséget 3 hónapos koráig ne kapjon.

Amit esetleg vehetsz neki, az egy kis ház, amibe be tud menni. Bár az én nyuszim csak az első két nap használta, azóta rá se nézett..:D

Játékokat szerintem felesleges venni..én is vettem régebben az enyémnek mindenfélét, de azt kell, hogy mondjam, én többet játszottam velük, mint a nyuszim:)) bár, lehet kapni jutalomfalat adagoló labdát, azzal elvan egy darabig, de persze csak addig, amíg van benne kaja, mindenesetre ezt talán megéri venni:)

Csinálhatsz neki Te is játékokat olyanokat, ami le is kötik: pl. az enyém imádja szétrágni a kartondobozokat, ill wc papírgurigát (ha nem illatosított..) rakj tele szénával, azzal is elszöszölnek:)

Jó nyuszizást!

2013. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bolti tápokkal vigyázz, mert nagyon gagyik, cukrosak és csak hizlalják az állatokat (tengerimalac táp detto). Zöldségekkel is óvatosan, a salátát pl. egyáltalán nem javaslom, mert mindenféle vegyszert szépen elraktároz a leveleiben, amit bizony nem minden állat bír (tesóm az egereinek adott, egyik fel is fordult tőle). Ha már adsz, akkor is inkább csak a belső levelekből.
2013. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A halywood táp pl tök jó, abban nincsenek ilyen felesleges hizlaló cuccok és nem is drága..
2013. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.
2013. márc. 19. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell neki a bébi táp, már a rendes nyúltápot kaphatja. A zöldségekkel csínján! Nem kell sokat költeni játékokra mert nem biztos hogy használja őket. Házikó az mindig jó, de abba sem bizti hogy bemegy. Sokan fadarabot adnak, hogy rágcsálja, persze vegyszermentest, kezeletlent.
2013. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. márc. 22. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!