Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac nagyon kiszórja...

A tengerimalac nagyon kiszórja maga alól az almot? Tehát mozgékony? és a csincsilla? Melyik lenne a jobb alomkiszórás szempontjából?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 00:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%

hogyha ilyen magasan van, sem a nyuszi, sem a mali, sem a csincsilla nem jó.


vegyetek egy (nem többet, nem lehet többet tartani egy ketrecben) hörcsögöt, és tartsátok egy ilyenben, innen nem szórja ki az almot:

[link]

csak terráriumban nem lehet tartani, mert ott ammóniamérgezésben él.

2013. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
ha ketreced van akkor igen ki szórja nekem is úgy van egésznap csak sepregetek utánuk.. :)
2013. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A csincsilla egy amúgy aranyos,kedves állat,nekem 2 csinem van,inkább a kakák potyognak ki a ketrecen,mint az alom.Hiába,hogy a legalsó szinten magasabban van a "szegélyük",ugrás közbe is potyogtatnak,úgyhogy csini kilőve szerintem.Amúgy is a csinitartás nem arról szól,h de édi kis házi állat.Elég sokat kell vele foglalkozni,és mivel éjszakai állat,ha este nincs kiengedve,hogy kifáradjon,akkor esélyed nincs az alvásra,ha hálószobában tartanád.A malac is eléggé kiszórja az almot,ha kicsit megugrik,játszik,vagy ilyesmi.Akkor már inkább a hörcsögöt ajánlanám én is,bár hülyeség,h kötelező egyedül tartani.Nekem 9 hörcsögöm volt,szaporodás miatt,utána már különválasztottam őket,simán elvoltak egymással,egy kupacban aludtak.És ha már hörcsög,akkor Dzsungáriai törpehörit ajánlanék,eléggé szelíd,barátságos,nem jellemző rá,hogy harap.Volt Dzsungáriai hörim is,amikor betettem a kezem,rendszerint felmászott és várta a folytatást. :D
2013. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

a csincsilla sokkal "lustább" állat...kisgyerekeseknek inkább az....a tengeri malac nagyon mozgékony.... a körmét havonta sőt néha 2 hetente vágni kell,nagy ketrec kell neki....a csincsilla aranyos,szereti ha dögönyözik de inkább alszik,pihen vagy eszik!szerintem neked a CSINCSILLA a jó választás!!:)

remélem tudtam segíteni.:)

2013. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"- A csincsilla nem macska! Nem biztos, hogy szeretni fogja, ha simogatod, és nagyon kevés olyan van, akit lehet dögönyözni. Pont ezért kisgyereknek csak akkor vegyünk csincsillát, ha a szülei vállalni tudják az ezzel járó kötelezettségeket, illetve a gyerek nem fogja halálra szekírozni az állatot." -> [link]

Válaszadás előtt nem ártana ténylegesen tisztába lenni a dolgokkal,kedves utolsó,csak mert elég nagy hülyeséget írtál,neked még az életben nem volt csincsillád szerintem.

2013. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Egy nyuszi tényleg a leg alkamasab de talán törpe hörit tudom még javasoni vagy esetleg a házi patkány(ami elsö halásra nem jó de talán az sem olysn alom.szoros)
2013. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Kedves 15!

ki mondta neked hogy a Csincsilla macska?

Vagy ezt az ujjadbol sz*ptad?

nem volt Csincsillam de t.Malim igen..

hoppami? :oo

2013. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!