Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jövő hét pénteken megyek a...

Jövő hét pénteken megyek a kisnyuszimért egy tenyészetbe. De amit megrendeltem szállítóbox-ot az még nem fog megjönni addig. Miben lenne a legjobb és a legpraktikusabb elhozzni?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre köszönöm!

2013. márc. 23. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz később menni érte? Nincs nagyon más ötletem.
2013. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert direkt így húsvétra időzítettem, hogy meglepi legyen, (de félreértés ne essék, nem csak húsvétra szeretném, legalább 12 évre tervezem :) !)
2013. márc. 23. 14:35
 3/10 anonim ***** válasza:

most akkor kinek lesz meglepi?

ha kedves a tenyésztő, biztosan kölcsönad egy szállítóboxot, egy tenyésztőnek azért illik lennie. :)

2013. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha kocsival mentek érte és vagytok rá ketten, egy kis doboz is megteszi és fogod az öledben :)

Bár én úgy hoztam haza, h végig az ölemben volt :)

2013. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egy sima doboz is elég, csak figyeljetek rá
2013. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

sztem egy normál doboz simán megteszi, csak legyenek (vágjál rá) lyukak, stb.

ha van rá valaki akkor tartsa az ölében egy picit talán meg is kell fogni, mert a nyulaknak igazi trauma a kocsikázás...

2013. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A doboz eszembe sem jutott. :D
2013. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor a dobozka lesz :D hugaimnak lesz meglepi, hogy lesz nyuszi húsvétkor, de én tartanám el a kis nyuszit :)köszönöm szépen a válaszokat !
2013. márc. 23. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor az én nyuszkómat hoztuk, akkor egy sima papírdobozba tettük be, és (nem volt rajta tető, mert az ölemben fogtam) és kidugta rajta a fejét, és kifejezetten élvezte az utazást! :D
2013. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D
2013. márc. 25. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!