Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora az a kajamennyiség,...

Mekkora az a kajamennyiség, amitől nem hízik el a hörcsög?

Figyelt kérdés
Ez most lehet, hogy hülye kérdés, de nekem eddig csak tengerimalacom volt, ami jóval nagyobb, mint egy hörcsög. És nekem most még olyan fura, hogy ennyire kevés kaját adok a hörcsögnek. Nem szeretném túletetni. Leírná valaki miből mennyit szokott adni a hörcsögének? De ha lehet, így darabszámra, meg nagyságra, ne pedig grammban. Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 17. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy ő nem törpehörcsög.
2009. szept. 17. 17:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig tele az etetö, de van kereke meg óriási ketrece meg olyan gömb amibe a lakásban tud futkosni, így rengeteget mozog, ás és nem hízik el. plussz nem adok neki cukros vagy mézes meg ilyen eledeleket.
2009. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én 2 naponta adok egy gyufásskatulyányi kaját. Azt betömi a pofazacsijába, két napig elvan vele, és ami lényeges: nem hízik el és nem is éhezik.
2009. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár most olvasom, hogy nem törpe. Akkor szerintem 2-3 gyufásskatulyányi kell neki.
2009. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!