Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam össze a két...

Hogyan szoktassam össze a két törpehörcsögömet?

Figyelt kérdés
Régen nagyon jól megvoltak, aztán egyre jobban verekedni kezdtek egymással. A lány hasa vérzett, így a fiút külön tettem, egy sokkal kissebb helyre. Ha vissza próbálom rakni, rögtön egymásnak esnek. Mit csináljak?
2009. szept. 19. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Milyen fajta höriid vannak? Én dzsungit tenyésztek. Sajnos énis jártam így, csak a nőstény verte meg brutálisan a hímet, azt hittem el is pusztul...

Azóta külön vannak. Ebből tanultam és csak a fedeztetésekkor teszem őket össze.

2009. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dzsungikat tenyésztek. Ők (a sok hiedelemmel ellentétben) nem társas állatok, így nem csoda, hogy mindehol csak azt lehet olvasni, hogy bántják egymást.

Szóval szerintem vegyél a hímnek egy neki megfelelő ketrecet, tartsd külön őket, és ha akarsz picurokat akkor csak párzásra rakd őket össze. (www.dzsungik.eoldal.hu)

Ne félj, nem lesz semmi bajuk egyedül se. Az én 6 hörim is külön-külön van tartva. :)

És remélem ezentúl minden rendben lesz. :)

2009. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!