Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja van a hörcsögömnek?

Ancsam24 kérdése:

Mi baja van a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves Dzsungáriai törpehörcsögöm és úgy 2-3 napja folyamatosan eszik és körbe-körbe szaladgál, de meg sem áll, csak enni. Így viselkednek tavasszal, mert télen pedig koplalt?! Tavaly nem csinálta ezt!

2013. ápr. 2. 18:33
 1/7 anonim válasza:
elég furcsa ha egy hörcsög így viselkedik, mert nekem is vannak/voltak és egyik sem csinált ilyesmit.. van bent esetleg múkuskerékje? lehet hogy az a baja hogy mozgáshiányos. ajánlom hogy vegyél neki egy átlátszó gömböt, olyat amit kisállatkereskedéseknél lehet venni, direkt hörcsögöknek!:)
2013. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
öreg már
2013. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gömböt még véletlenül se vegyél neki, mert nem tudja irányítani, így mindennek nekimegy és össze-vissza veri magát benne (vagy belső vérzése lesz). Inkább keríts el neki egy nagyobb helyet és futtasd ott, vagy vegyél neki egy mókuskereket. Nem hiszem, hogy öreg lenne, mert akkor lelassulna, nem pedig felpörögne...
2013. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik agyoniskolázott terjeszti itt a belső vérzést.... Már több helyen olvastam. Nem lesz semmi baja, az én hörimnek van gömbje, imádja, és nem megy neki semminek, mert mielőtt koccanna lelassul és nem ütődik.. Mellesleg nagyon valószínű, hogy ha káros lenne akkor árulnák állatkereskedésben....
2013. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a segítséget, de mire ma hazaértem kiderült hogy már nem él.. :'( És igen, volt 2 mókuskereke is, azt is használta. De az én hibám, valószínű nem vettem észre hogy beesett hozzá valami. Köszi még egyszer.
2013. ápr. 5. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a gömb tényleg állatkínzás, Németországban sem véletlenül tiltották be... A höridet pedig sajnálom. :(
2013. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát köszii. :( :)
2013. ápr. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!