Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aki törpenyulat tart, mennyi...

Aki törpenyulat tart, mennyi forgácsot használ el x idő alatt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 22:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ketrecet akartam írni, meg van neki mindene. Nem husvétra kapott nyuszi. Megvan már 1,5 éve
2013. ápr. 6. 12:18
 12/16 anonim ***** válasza:
hűű 1,5 év alatt nem szoktattad rá a wc-re ? akkor tényleg itt az ideje, mert neki se tesz jót hogy ott tapicskol benne és nektek is könyebb takarítani. Kb 2-3 hét és oda fogja végezni a dolgát, bár azt nem tudom hogy ennyi idő utána mennyire lehet rászoktatni..
2013. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Át lehet, én is 1,5 éves nyuszit vettem, aki addig oda bogyózott-csurgatott, ahova csak akart, nálam kb 3 hét alatt szobatiszta lett... A ketrecében. Ha kiengedem, akkor vannak viszont gondok időnként. :S
2013. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ketrecen kívül sajnos nálunk is vannak és egyszerűen ötletem sincs hogy mit tehetnék még :/ mindig visszaterelem mikor látom hogy máshova akar meg meg is dícsérem mikor nagyritkán magától bemegy a ketrecbe de a héten már 4szer is pisilt az ágyra bár ez most lehet csak a tavasz miatt van mert eddig max havonta 2 volt :/

ha valakinek van erre a problémára tuti megoldása vagy tanácsa szívesen fogadom :)

2013. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az enyém a szőnyeg szélére csurgat folyton, a ketrecében semmi gond az enyémmel sem (2 éves ivaros nőstény), ha kiengedem, akkor viszont minden nap 1× odapislant, hiába teszem vissza a helyére, megsértődik, aztán annyi. Egyik ismerősöm mondta, hogy dugjam bele az orrát, és koppintsak az orrára, na, ezen még jobban megsértődött, hatása ugyanúgy nem volt... Lassan kezdem feladni én is :(
2013. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ivartalanítás megoldja a problémát!

2013. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!