Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék valamilyen kisállato...

Szeretnék valamilyen kisállatot! De milyet? Több infó lent.

Figyelt kérdés

Na tehát kisállatot szeretnék amit bent is lehetne tartani,ketrecben,akváriumban.Kikötéseim:Ne legyen hangos hogy tudjak tőle aludni.Ne kelljen sokat takarítani utána,ne legyen büdös.De nem csak kisemlősökben gondolkoztam hanem másban is csak ezt a témát adtam meg:)

De vajon milyen kisállat az ilyen?:)



2013. ápr. 6. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ami nem zajong, nem büdös, nem kell takarítani, se foglalkozni, prüssállat!:D
2013. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát a megadott paraméterek tekintetében neked egy plüssállat való. Egy állat se olyan, hogy berakod a vitrinbe és egy helyben áll az idők végezetéig.

Esetleg ha lejjebb tudsz adni az igényeidből, akkor tudok én is ajánlani állatot, de ilyen hozzáállással inkább nem ajánlok semmit.

2013. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
halak nagy akváriummal amibe van tisztítóberendezés vagy tényleg egy plüssállat való neked :/ bocsi..
2013. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akar takarítani utána, akkor az akváriumi hal az egyik legrosszabb döntés. Bár nem hangos, nem mutatja, hogy rossz neki valami és nem is kifejezetten büdös, de egy teljes vízcsere borzasztóan sok időt igénybe vehet és sok dologra kell figyelni miközben csinálja. Most szerinted akinek ilyen a hozzáállása az fog törődni vele?
2013. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha van az akváriumhoz olyan tisztító berendezés akkor az nem azért van hogy ne kelljen neked takarítani ?? nem értek hozzá csak nekem így logikus :)
2013. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szűrő és levegőztető berendezés van, de az nem azt jelenti, hogy bedugod, berakod és akkor az működik a végtelenségig. Az üveg ugyanúgy algásodik, a szűrő is eldugul, a kajamaradék, amit nem esznek meg a halak megrohadhat az aljzatban, penész is előfordulhat. A víz pedig ugyanúgy elhasználódik egy idő után. És akkor a különféle betegségekről még nem is esett szó.
2013. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mrmint volt neked hörcsögöm azt is takarítottam :D Csak este mindig rágcsált :D De szaga az annyira nem volt :D Valami hörihez hasonló kéne :D
2013. ápr. 7. 09:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik állat sem büdös, ha megfelelő körülmények között van tartva és takarítva. És MINDEN állattal KELL foglalkozni. Nekem dzsungáriai törpehörcsögöm van, de nem a szobámban, hanem a folyosón, hogy ne halljam, ha éjszaka zörög. Ha a gurigát rágja/kaparja, vagy a mókuskereket hajtja, esetleg a rácsot rágja, nem hallatszik be. Viszont ilyen kikötésekkel neked nem való állat.
2013. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most is van hörcsögöm az almot takarítom:) Meg játszom vele.Csak túl hangos.:/ és azt szeretném ha valami állat bent lehetne a szobámban :)
2013. ápr. 8. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:
hát akkor sztem vmi hüllő vagy hal lenne a megoldás, malac nyuszi hörcsög csincsilla kizárva a degukat nem ismerem. Bár a nyuszit meg lehet nevelni meg én már hozzászoktam ahoz hogy eszik és iszik este így csak akkor kelek fel rá mikor reggel rágja a ketrecet mert éhes de van amikor már azt se hallom meg :)
2013. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!