Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Érdemes tengeri malacot...

Érdemes tengeri malacot tartani? Vagy mást tartsak?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok a tengeri malacokkal? Vagy inkább mást tartsak helyette? pl hörcsögöt? Kérem a segítségeteket.

2013. ápr. 8. 16:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Dehogy alszanak egész nap a malacok! Nekem 4 malackám van,és imádom őket. Nem mondom, hogy nincsenek sokba, mert kell azért rájuk költeni, de nekem minden pénzt megérnek. Ha van hozzájuk elég időd, tudod őket gondozni, van hozzá kellő ketrec stb. akkor én a helyedben a malackát választanám :) Meg szerintem sokkal látványosabbak is, mint a hörcsögök :) Azért egy malacka csak nagyobb, nem tud úgy elbújni a forgácsba :)
2013. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Pinky Baba válasza:
Szia! Nekem volt egy nagyon aranyos tengerimalacom. Tavaly ősszel halt meg, 6.5 évesen. Imádtam, sajnos szívbeteg lett, de minden nap kezeltem. Nagyon szeretnivalók, kiskorukban harapnak, de le lehet szoktatni róla, és nagyon értelmesek, sok mindenre be lehet őket tanítani, de ne feledd hogy mindegyik más és más, de összegükben a legaranyosabb kis teremtések, de oda kell rájuk figyelni, főként szabad téren, és ne adj neki olyan ételeket amik felpuffasztják. Én imádtam az enyémet és még mindig fáj hogy nincs velem.
2013. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Malacot egyedül nem tartunk
2013. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... :D
2013. ápr. 9. 14:23
 15/18 anonim válasza:

szerintem nem érdemes tartani. Én inkább hörcsögös vagyok,de az nagyon.

itt egy link a tartásáról: [link]

be lehet őket tanítani pár dologra: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-LrTt..

2013. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A tengerimalac kicsinyített nyuszi, fülek nélkül. Sokkal értelmesebb állat, mint a hörcsög, és viszonylag kis helyen is elfér. Ha boldog, hangokat ad, sőt, még ugrál is! :) Nekem jobban tetszik, mint a nyuszi.
2013. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
gondolom mar megvetted de ha nem en a malacot ajanlom mert ha akarod akk olelheted is oket de felfedezni is mennek h elengeded oket
2013. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...
2013. ápr. 17. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!