Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Protein 80-nal tapasztalatok?...

Protein 80-nal tapasztalatok? Megosztanatok velem/velunk? Esetleg tudnatok javasolni valamit? Szeptembertol szeretnek valamilyen tapkieget hasznalni

Figyelt kérdés
Szeptembertol szeretnek valamilyen tapkieget hasznalni,sajnos nem engedhetem meg magamnak a legjobb scitec cuccokat ezert kellene vmi olcsobb tapkieg.Iz nemerdekel,lattam hogy sok oldalon fikaznak egy egy proteint/tomegnovelot hogy ilyen sz*r meg olyan sz*ar az ize.Ja meg annyit hogy nehezen izmosodo alkat vagyok ,de van nemi alapkondim .Elore is koszi.
2012. aug. 15. 21:20
 1/8 A kérdező kommentje:
2012. aug. 15. 21:23
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a fehérje kevésnek tűnik benne.

De ilyen kicsi kiszerelést ne vegyél. Két hét és elfogy.

2012. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, kis kiszerelésű, válassz inkább 2,3 kilós nitro pure whey gold-ot, ha már Biotech.
2012. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez is egy visszatérő kérdés. A tesco gazdaságosnak készítí a biotech. Miből gondolod azt hogy a legjobb a scitec cuccok, amiket nem engedhetsz meg magadnak?


Miből is áll egy dizájner whey alapú protein?

Az alap nem más, mint a natúr fehérje (WPC80, WPI90, WPH). Ehhez kevernek különböző aromákat, szénhidrátot, vitamint, ásványanyagokat, és édesítőszert. A fogyasztóiár kb. mutatja, hogy a felsoroltak közül mit tesznek bele. Ezt szépen becsomagolják, polcra dobják és Te dellázol.


Hogy melyik a jó protein?

- 77%-osnál nagyobb proteintartalaom,

- whey alapú, ha vegyes, akkor (whey, casein, egg)

- nincs hozzáadott olcsó szénhidrát, meg taurin. Proteint veszel, nem cukrot.

- aminoprofil (BCAA, EAA, Leucin) figyelni,

- minden bugyuta, betetős reklám pedig felejtős.

2012. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom a gyors valaszokat, kulonosen utolsonak! Amugy nem is tudtam h ez teszkosxD az mar mindjart mas..
2012. aug. 16. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Srácok, komolyan mondom, vegyünk egy tejipari céget + egy labort! Vagy egy marhacsordát! Nem lehet má' kiigazodni, mi a jó és mi nem. :)
2012. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, résen kell lenni és figyelni az összetételt.:)
2012. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Az említett termék nem "Tesco" hanem a Strenght Nutrition gyártmánya, csak a Biotech logo a feltűnőbb ,mert gyárt nekik.

Én tolom és jó ráadásul a laktózérzékenyek(mint én) is ehetik.

Ja és nem a Scitec a legjobb....egy pl. Gaspari vagy BSN:)

2013. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!