Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim nem engednek tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Mindig kérek és mindig azt mondják hogy majd kapok de a végén sose kapok
2013. ápr. 11. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor állj eléjük és kérdezd meg, mikor kapsz. Mivel azt mondtak hogy kapsz, szerintem van esélyed.
2013. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kettőt kérj, egyedül nem lehet tartani. Vagyis lehet, csak éppen nem a lehjobb neki, mert depis lehet.
2013. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat évig él,és folyamatos gondozást igényel,amit egy idő után részben,vagy egészben a szülők fognak csinálni.Ha ők ezt nem tudják,akarják bevállalni,nem fognak belemenni,hogy legyen.
2013. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy gondolod, hogy lelkiismeretesen, több évig is tudnád gondozni, ha orvoshoz kell vinni, tudod finanszírozni stb. és tényleg nagyon szeretnél, akkor mondd meg anyudnak vagy apudnak, hogy a hétvégén vagy valamikor menjetek el, és vegyetek kettőt (azonos neműt mindenképp). Szerintem tuti belemennének, ha már azt mondták, hogy majd kapsz :) És minimum 100x50-es kecó is kell nekik :)
2013. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj elküldte véletlen... Tehát minimum 100x50-es kecó, itató, széna, táp (legjobb Versele Laga Cavia Complete) stb...

www.gemon.ro nagyon jó kis tengerimalacokkal foglalkozó oldal :) Majd írj, hogy végül vettetek-e, vagy hogy hogy döntöttetek :)

2013. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy elég érett vagy erre a feladatra, és tudnád, hogy te nem csak dögönyözni akarnád őket, de 4-5 naponta ki is takarítanád a ketrecet, tárd fel komolyan a gondolataid a szüleid előtt.

Biztos nem harapják le a fejed, miután megígérték, hogy majd lesz. Komolyan el fognak rajta gondolkodni.

2013. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Kaptam 2t és nagyon cukik ^^ ●
2013. máj. 25. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!