Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszimat örökbe szeretném...

Nyuszimat örökbe szeretném adni, de hogy?

Figyelt kérdés
Van egy két és fél éves mini toy törpenyuszim (legalábbis ilyen fajtaként árulták, hogy ez most mennyire kamu reklámnév, mindegy). Lány, ivartalanított. Sajnos szeptemberben külföldre költözöm, és a családom elég nehezen viseli, mert egy 54 négyzetméteres lakásba költöztünk, ahol azért nagyon nagy helyet foglal, és már rágják a fülem. ez nem azt jelenti, hogy SOS oda akarom adni, mert nagyon nehéz lesz tőle megválnom, de már most elkezdek helyet keresni. Nem mondom, hogy túl szociális lény, a karmát se engedi levágni. De még sosem harapott embert, soha. Esetleg valaki segítene, hogy hol érdeklődjek? Néztem állatotthon honlapokat, de nem jártam nagy sikerrel. Rendes helyet szeretnék neki. Gondolom tenyészteni is jó lehet, mivel fajtiszta. Persze nem tudom, ez neki mennyire jó. Előre is köszi!!
2013. ápr. 14. 22:04
 1/8 A kérdező kommentje:
*jesszus, bocsánat, nem ivartalanított! kicsit félreírtam. tehát: NEM ivartalanított. :D
2013. ápr. 14. 22:06
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a [link] oldalon. Itt gazdára szoktak találni a nyuszik.

Viszont egyet nem értek. Feljebb azt írtad, hogy ivartalanított, aztán meg, hogy tenyészteni is jó lehet, mivel fajtiszta???? Tudtommal a kettő kizárja egymást

2013. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
paprikásnak nem adod oda?
2013. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első komment hogy félreírta, kb kiüti a szemeteket de nem baj.. de amit linkelt oldalt oda tényleg kirakják hogy gazdira vár a nyuszi bár most 6 van kint kb 2 hete és nem kellett senkinek de szeptemberig van idő. Én is szívesen befogadnám de anyagilag nem bírnám már, plusz táp plusz oltás plusz ketrec meg minden hozzá meg az ivartalanítás vagy őt vagy a kis pasikát aki mellé kerülne :/
2013. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

olyan, h toy nyuszi, nem létezik, ergo azt se tudod milyen fajtàjù nyulad van...így akarod akàr tenyésznyuszinak tovàbbadni????!!!!

fb-on nyuszi imàdòk, v torpenyul.hu itt biztos talàlsz helyet neki

2013. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pontosan azt írtam ki hogy ilyen fantázianév alatt adták, hogy elkerüljem az ilyen kommenteket!!!!!!! nem tehetek róla hogy így árulták, azért írtam ezt, mert ilyen fajtaként vettem, attól függetlenül, hogy ilyen nem túlzottan létezik. pontosan tudom, ezért írtam ki!........
2013. ápr. 15. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj a torpenyul.hu-ra, ott segítenek. Miért nem viszed magaddal? Én mindkét nyuszmókomat hoztam magammal, amikor költöztem...
2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát sajnos nem engednek állatot a koliba. :(
2013. ápr. 16. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!