Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungi törpehörcsögömnekvet...

2009 kérdése:

A dzsungi törpehörcsögömnekvettünk egy társat, de nem jönnek ki. Hogy szoktassam össze őket?

Figyelt kérdés
Ez azért lehet, mert, a nőstény már ivarérett, a hím meg még nem, vagy lehet hogy vemhesen vettük a nőstényt az állatkereskedésből?A nőstény idősebb mint a hím, és kis szimatolgatás után nekiesett a hímnek
2013. ápr. 16. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
és abban is maradnak
2013. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szóval a félreértések elkerülése végett: nem úgy értem az összeszoktatást, hogy egy ketrecben akarom tartani őket, hanem, hogy szeretném ha lenne a két hörcsögömnek EGY alma. Nem akarok tenyésztő lenni, nem akarok rengeteg hörcsögöt, mert van két kisgyerekem,és nem lenne időm a hörcsögökre. Ha lenne egy alom, akkor egy kishörcsög maradna a kislányomnak, a többire meg az unokatestvérek már jelezték "gazdi szándékukat".A három hörcsög elegendő szeretetet,időt és helyet kapna a családunknál.De én állatkereskedésből nem akarok venni.Tenyésztőt meg 120 km-re találtam.
2013. ápr. 16. 23:05
 13/14 anonim ***** válasza:
figyu, akkor szoktatóketrec és türelem, előbb utóbb összejön a fedezés
2013. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem kell fedezés!

"Nem akarok tenyésztő lenni, nem akarok rengeteg hörcsögöt, mert van két kisgyerekem,és nem lenne időm a hörcsögökre."

Nem is leszel tenyésztő, csak szaporító, ha ezt csinálod! Ahhoz, hogy tenyésztő legyél, sokkal több mindent kell figyelembe venned és tudnod. És ha a felnőttek kereskedésből vannak, az már csak SZAPORÍTÁS,és nem tenyésztés. Örülök, hogy jobb belátásra tértél! :)

2013. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!