Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl mellé milyen állatot...

Ramsi2000 kérdése:

Törpenyúl mellé milyen állatot lehet tartani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most költöztünk kertes házba, és a nyuszi még bent van a lakásban,de nagy a kertünk és hamarosan kikerül. Szeretnénk egy nagy ketrecet amibe esetleg más állat is belefér ami megvan a nyúllal. (tengerimalac nem) Amit ugyanugy lehet simizni!
2013. ápr. 21. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nyúllal egy ketrecben mást nem lehet tartani.
2013. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

és ha óriási a ketrec?

én ilyen kis mókusra vagy valamire gondoltam...

2013. ápr. 21. 14:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor sem ha kib*szottul óriási. Nem lehet. Maximum még egy nyuszit, de akkor mindkettőt ivartalanítani kell, és különböző neműnek kell lenniük.
2013. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és mért nem ?
2013. ápr. 21. 15:13
 5/14 EmpireForce válasza:
háát én azt hallottam,hogy néhe (nem mindíg) tengerimalaccal együtt lehet őket tartani de ahoz kell még 1 itató,etető,ház
2013. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én se tudok másfajta állatot, amelyiket simizheted, tarthatod kint, és megfér a nyuszival.

Degu -csincsilla hőgutát kap. Mókus nem tűr meg semmit a ketrcében, nem simogatható, tengerimalacot a nyuszi kergenyulazás közben oldalba rúghatja, és törékeny a bordája... Ivartalaníttasd a nyuszit, akkor kaphat egy ellenkező nemű ivartalanított társat. Hamarosan minden tele lesz a kidobott húsvéti nyuszikkal.

2013. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem párba van két nyulam de mindkettő ivartalanítva
2013. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nyulat tehetsz mellé, mást nem
2013. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

A nyúllal együtt lehet tartani a tengerimalacot, mert ugyan azok az élefeltételei.

Mielőtt belém kötnének, ez így van. Hivatalos helyről tudom én is, egyszer be akartak perelni egy illetőt állatkínzás néven amiért a nyuszit meg a tengerimalacot együtt tartotta, (ráadásul nem kicsi helyen, bőven elfértek) és a bíróság úgymond "kiröhögte" a perlőt, mivel szakemberrel vizsgáltatta meg, és azt mondta, hogy törpenyúl mellett kifejezetten jól érzi magát a tengerimalacka! :)

2013. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, csak azért kérdem, mert osztálytársamnank kinn a kertbe 4 nyusziuk és 4 tengerimalacuk és 3 csíkos mókusaik vannak. És tök jól elvannak..
2013. ápr. 21. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!