Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezek közül melyik a legjobb...

Nagy-Norbert kérdése:

Ezek közül melyik a legjobb nyúl eledel? (több lent)

Figyelt kérdés

Versele-Laga Cuni Classic

Versele-Laga Cuni Complete

Lolo Pet's

Versele-Laga Cuni Crispy Muesli

Versele-Laga Cuni Crsipy

Versele-Laga Cuni Fit

Versele-Laga Cuni Nature

Versele-Laga Cuni Pro



2013. ápr. 23. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hústermelés a cél, hanem hosszú életű, egészséges nyuszi, akkor a táp rost tartalma mutatja a minőséget. A 30 % a legjobb. Annyi van a fűnek is, ami a természetes kajájuk.

1. Versele-Laga Cuni Complete (30%)

2. Versele-Laga Cuni Pro / új nevén: Versele-Laga Cuni Crsipy Pellets (30%)

3. Versele-Laga Cuni Nature Rebalance (25%)

4. Versele-Laga Cuni Nature (20%)

5. Versele-Laga Cuni Fitt (16,5 %)

6. A Classic, Grispy, Müzli, Lolopet's-et már meg se néztem. Én nem etetnék 20% alatti tápot még keverve se.

2013. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Cuni complete-ben 20% rost van!


Garantált beltartalom:

Nyersfehérje 15 % Nyerszsír 3 % Nyershamu 8 % Nyersrost 20 % Kalcium 0,9 % Foszfor 0,6 % Vitamin A 10.000 NE/kg Vitamin D3 1.500 NE/kg Vitamin E 30 mg/kg Vitamin C 100 mg/kg Réz(II)szulfát - réz 10 mg/kg


Amúgy én is ezzel etetek, mert a magas rost-tartalom tényleg fontos, meg csomó helyen utánaolvastam, és nagyon sokan ajánlották ezt a fajtát:)

2013. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igaz!

Széna 30%

Complete - Pro: 20%

Naturel: 15%

2013. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Complete jó a felnőtt nyuszkóknak. Az öregeknek, keveset mozgóknak a Re-Balance a megfelelő. (Classiccal meg még nem találkoztam.)
2013. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
# 4/4: [link]
2013. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4/5: [link]
2013. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, mindenki azt mondja, hogy a Versele-Laga Cuni Complete a legjobb?!
2013. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták páran, meg sok helyen olvastam is, hogy minél magasabb rost tartalmú legyen (mondjuk az én nyulam szénázik is ezerrel szerencsére), és ha jól tudom, akkor ennek a legmagasabb.

Még a Halywood-ot szokták ajánlani nyúlértők, mint "legjobb" kaját, nem tudom, melyik a jobb, nekem a Cuni complete volt szimpatikusabb.

Nem olcsó az igaz, de annyira lassan fogy (ahogy nézem, a fél kilós csomag elég lesz a nyulamnak vagy 2 hónapig, lehet, még tovább is), hogy nekem, jelen pillanatban, nem jelent gondot, hogy kicsit drágább, mint a többi.

2013. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dettykeksz válasza:
Mi is Cuni Complete-ot eszünk!!
2013. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!