Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mondjatok pozitív tapasztalato...

Mondjatok pozitív tapasztalatokat vadászgörényekről!?

Figyelt kérdés
Szeretném meggyőzni a környezetemben élőket, hogy ezek a kisállatok nagyon kedvesek és remek házi kedvencek, hogy félretegyék az előítéleteiket és ne csak egy büdös ragadozót lássák bennük....

2013. ápr. 29. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon okos kutya ésszel vetekszik az elméje!

Ha megszelídül ugyanúgy hű lesz a gazdihoz mint a kutya!

Nagyon aranyos és játékos kis állat!

Lehet neki ugyanúgy mint a kutyánál trükköket tanítani neki!

Ki lehet vinni sétálni göri pórázon!

Szobatisztaságra is lehet tanítani!

2013. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a gond, hogy 'hozzánemértők' (nem bántásként, sajnos ez így van, ami valamilyen szinten természetes dolog) csak a monda szerint azt tudják róla, legalább is ezt álítják, hogy nagyon büdös.. Pedig neki is csak van egy bizonyos szaga (pézsmaszag), de ha tisztán van tartva, vagy esetleg kivan ivartalanítva nem is vészes (nekem 2 nagy testű görcim van, lassan 3 éve, és olyan szinten megszoktam már,hogy nekem semmi... Még a szüleim is elviselik, pedig ők nem igazán görényeznek, csak néha leállnak velük játszani... :)


Úgy meglehet szelidíteni őket, hogy mindig ott van körülötted,h ha kivan/nak engedve, meg olyan szinten butus(agyilag elég okos, néha túlságosan is, megszívatja a gazdit.. :D ), hogy nem lehet rajtuk nem nevetni...

Lehet sétáltatni, rálehet alomra teljesen szoktatni, hogy csak oda jár, szóval ezzel sincs gond... :)

2013. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!