Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen pozitív indokkal...

Milyen pozitív indokkal álljak elő?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy törpe nyuszit. Soha nem volt még nyula, de imádom az állatokat. Van most is egy cicám és egy kutyám, akikkel rendszeresen foglalkozom és én gondozom őket.

Nos, anya nem engedi a nyuszit, mert büdös, ketrecben kell tartani és betegségeket is hordozhat, ha a szobámban tartom.

Ezekkel tisztában vagyok, de mindegyik indok ellen lehet tenni, de ez őt nem hatja meg.


Milyen ötleteitek vannak? Mivel tudnám győzködni? Esetlek akinek van törpe nyuszija, mondana pár dolgot róluk? Tapasztalatot és egyebet?

Köszönöm.


2012. jún. 21. 07:58
 1/4 Csena12 válasza:
nos nekem tengerimalacom van és én is sokat rágta érte anyu fülét DE!!!!ezek az állatok a hiedelemel ellentétben NEM büdösek NEM koszosak ÉS NEM hORDOZNAK BETEGSÉGEKET (hogyha tisztán tartod őket!!)
2012. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, hogy ha tisztán vannak tartva, akkor nem lehet semmi ilyen "mellékhatásuk".
2012. jún. 21. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ketrecben tartani, ugyanúgy tartható a szobádban szabadon is, mint pl. a macska. Csak zárd el a macsektól meg a kutyától. Nem büdös, ha ivartalanítva van és naponta takarítod. A macska és a kutya is hordozhat betegséget.


Egyébként tündéri, bájos állatok, az én két nyuszim mindig megnevettet, kint vannak a szobámban, mindenre felugornak, játszanak és nagyon intelligensek. Csak ajánlani tudom, feltéve, ha van naponta több órád foglalkozni velük. Le kell kötni a figyelmüket, a hosszú szőrű nyulat naponta fésülni kell.

2012. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt olvastam, hogy amíg meg nem szokja az új helyét, addig nem előnyös kiengedni a szobába. Meg ha nem vagyok bent vele, akkor inkább bezárom, nehogy kárt tegyen magában, szóval a ketrec csak ennyi ideig kell.

Cica, kutya elzárva lesz, bár ők szerintem jobban félnének a nyuszitól. :)


Megmutatom anyának ezt a két választ. :) Hátha lágyul a szíve. :D

2012. jún. 21. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!