Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a tengerimalacom combjánál...

Ha a tengerimalacom combjánál megnyomom, akkor felugrik. Csikizem? Vagy fáj neki? Vagy minden tengerimalac ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Három hónapos. Két napja van nálam. Az első tengerimalacom, és félek hogy vmi baj van :S


11/L


2009. szept. 28. 17:06
 1/7 anonim válasza:
hát mikor nekem még volt, az is mindig felugrott, ha ezt csináltam neki, és nem volt semmi baja, csak kicsit érzékenyek, szerintem minden tengerimalacnál így van. :)
2009. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nyomkodod a combjánál? Lehet, hogy neked se tetszene!!!
2009. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Köszi a választ. Megnyugodtam :)
2009. szept. 28. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha erősen nyomod, akkor fáj neki. Ők sokkal érzékenyebbek, mint te, ami neked simogatás vagy gyengéd nyomás kategória, az nekik már fáj. Óvatosan, nem egy nagytestű állattal van dolgod, hanem egy kis lénnyel, akit egy ütéssel elpusztíthatsz.
2009. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez természetes! Nem szeretik ha a hasukat simizik,lábukat fogják...én meg szoktam őket dagonyászni egy picit, de persze nem durván:) nagyon élvezik! 2 perc és már fekszenek is a földön csukott szemmel és berregnek!
2009. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém a fenekére allergiás, rúg, ha hozzányúlunk. Így aztán nem nyúlunk, mert tiszteletben tartjuk a személyiségi jogait.
2009. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretik, ha nyomkodod őket :)

De gondolom te sem...

Vagy felugranak, vagy murcongó hangot adnak ki. Ezzel fejezik ki nemtetszésüket. Szóval nem kell megijedni, de ne is nyomkodd szegényt :)

2009. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!