Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet a nyulakat fürdetni?

Lehet a nyulakat fürdetni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem volt nyuszim és fürdettük is

de nyár volt és dög meleg

elég nehéz lefogni, de ha mindenképpen fürdetni akarod, akkor olyan zuhanyzóban tedd, aminek műanyag "zuhanyfüggönye" van, mert abból nem tud kiugrani és nem tud ezzel kárt tenni magában

és utána addig töröldesd, míg meg nem szárad


és csak akkor, ha tényleg meleg van!

2009. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell. Tisztán tartja magát. Ne legyen nedves az alom, takarítsd a helyét rendszeresen, ne boríthassa fel az itatót, ennyi...
2009. szept. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van nyuszim, de én úgy tudom, h csak abban az esetben kell megfürdetni, ha nagyon becsomósodna a szőr a fenekénél és már nem bír el vele saját maga. Bár gondolom ez is csak inkább a hosszú szőrű nyuszikra vonatkozik és rájuk is csak akkor, ha nem megfelelően vannak takarítva. Amúgy nem hinném, h lenne tőle vmi baja, ha megfürdeted, de mondom, sztem felesleges.
2009. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Toppancs ***** válasza:
Szerintem csak akkor fürdesd meg ha kánikula van vagy belehempergett az ürülékébe vagy a vizeletébe. De akkor dse rögtön, hagyjátok hátha előbb megoldja saját maga.
2010. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A NYULAKAT NEM LEHET FÜRDETNI!!! Ezt minden jó nyúl gazdi tudja!! :) Szerintem ne fürdesd meg mert ahoz hozzá kell szoktatni .. Bármint a nyulsamponok hátuljára ez van írva!! :) Szóval mivel nekem is van nyulam és én se fürdetem ezért arra gondolok , hogy neked se kéne fürdetned!!
2011. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csincsy válasza:
Tavasszal lesz 8 éves a törpe nyuszkóm, de soha nem fürdettem meg! Nagyon szépen tisztán tarja magát, nem büdi, és a szőre is mindig szép, sima. :)
2012. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!