Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, hogy 2 hete hörcsögöket tartok a szekrényben?

Figyelt kérdés

Van nekik akváriumuk, rendesen etetem őket meg cserélem az almot és csendesek

de régen mikor mondtam hogy akarok, anyu tiltakozott, hogy nem törődnék velük stb.

pedig törődök velük és aranyosak, nem is zajosak, ketten vannak


2013. máj. 5. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
nem fullad meg akváriumban?
2013. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De édes:) Szerintem mond el neki mielőtt ő talál rájuk. Üljetek le és mond el neki, hogy már egy ideje itt vannak és gondoskodsz róluk, megnézheti, hogy tisztán vannak tartva és eteted őket. De ha ő találja meg őket hamarabb, akkor lehet dühös lesz és nem sok esélyed lesz a magyarázatra.
2013. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

:-D

juj de nagyot nevettem most :-)

Szépen állj elé, és mondd el.

Még ma. Lehet ma engedékenyebb is lesz :-)

A höriknek sem jó a szekrényben sokáig, és előbb-utóbb úgyis kiderül. Jobb, ha előállsz a farbával.

2013. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szagról előbb utóbb rá fog jönni. Meséld el neki, hogy pl. az én lányom kukacokat és bogarakat tart az ágya mellett, mert van egy kaméleonja és az azokat eszi. Ennél még a kis hörcsög mindig jobb azt hiszem. Vagy van aki mérges pókot és kígyót tart, örüljön, hogy te csak ilyen kis szelíd állatokat. :))
2013. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Nyugodtan, kedvesen, mosolyogva. Ha először kicsit mérges is lesz, Te maradj higgadt, nehogy veszekedésbe fulladjon a dolog. Ha megmondod, h már 2 hete gondjukat viseled, biztos kapsz még "póbaidőt", hogy megmutasd, igenis jól csinálod. Mondd neki, h ha úgy látja, hogy nem gondozod őket, akkor elajándékozhatja másnak. De nyilván erre nem fog sor kerülni, mert rendes leszel :)

És igen, mielőbb vágj bele, mert nem jó az állatoknak egész nap korom sötétben, normális levegő nélkül...

2013. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
- Anyu vettem magamnak 2 hörcsögöt és úgy gondoltam ma elmondom nehogy te találd meg őket, egyébként meg boldog anyáknapját vettem neked csokit! ( És ezt hadard el hogy belekötni se tudjon, szerintem el fogja magát nevetni :D)
2013. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
És vedd külön őket, mert két hörcsög előbb utóbb össze veszik és az egyik megöli a másikat!
2013. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Terráriumban vannak, és ketten vannak. Hogyha már ennyire erőszakosan kellett, legalább normálisan utánanézhettél volna a tartásuknak.
2013. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer macskát dugdostam a fürdőszobában :))) Persze, ez hamar kiderült :D
2013. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Együtt tartasz két hörcsögöt?! MAGÁNYOS állatok, és meg fogja ölni az egyik a másikat. Ha fiú-lány, akkor beltenyészet lesz, mert gondolom, kereskedésből vannak a felnőttek. Azt az üvegből készült tárolóeszközt, amibe kisemlősök vannak, terráriumnak hívjuk, de egy-egy ketrec sokkal, de sokkal jobb lenne nekik. Én sem engedném, hogy hörcsögöt tarts, ha már ilyen trampli módon élnek szegénykéim. :(
2013. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!