Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma kaptam tengerimalacot....

Ma kaptam tengerimalacot. Hogy szelidítsem meg?

Figyelt kérdés
Ma kaptam tengeri malacot (kb 1 órája) nagyon fél szegény, de a simogatásom már úgy ahogy eltűri, egyenlőre még egyedül van. Most hagyam őt ma békén, hogy megsozokja a környezetet, vagy már kezdjem símogatni?? Ki még nem veszem a ketrecből mert visít szegénykém.
2013. máj. 8. 16:31
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
SEGÍTETEK LÉGYSZÍVES!!!!!!!!
2013. máj. 8. 16:41
 2/21 A kérdező kommentje:
és egyébként van neki ilyn itatója, állatkereskedésből hoztam és ott is ilyen volt, szóval akkor nem kell megtnítanom inni, rá jön magától hogy itt is ugyan olyna??
2013. máj. 8. 16:42
 3/21 anonim ***** válasza:
Pár napig had szokja a környezetét és mikor adsz neki ételt probáld simogatni , azért visit mert fél mert új helyen új emberekel van :)
2013. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát rá fog magától jönni ( de azért tegyél be minden nap neki egy fél almát amíg nem jön rá
2013. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Akkor békén hagyom őt, aztán majd holnap délután kezdek vele majd haverkodni:)
2013. máj. 8. 17:06
 6/21 anonim ***** válasza:

Beszélj hozzá nagyon sokat, hadd szokja a hangodat is.

Amíg hagyod pihenni, addig olvasd el ezt (az egész honlapot olvasgathatod):

[link]


és ezt:

[link]

2013. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia ! Üdv. a tengerimalac tartók csoportjában ! Örülök , hogy neked is van malackád :) néhány napig nyugton kell hagyni . Sose feledd , hogy a malackáknak a hasuk a második legfontosabb dolog , a gazdi után . Szóval , finom falatkákkal kell meglepni , pl:alma , uborka , saláta ezek azok amiket az én malackáim legjobban szeretnek . Kell neki tengerimalacok részére készült táp , és jutalom falatokat is vehetsz neki (szintén tengerimalacok részére ) Szóval 2 dolog kell amitől kötődni fog hozzád: simogatás és kaja :)
2013. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Széna és víz állandóan legyen előtte!
2013. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

NEM TARTUNK TENGERIMALACOT EGYEDÜL, MÁR ROHADTUL ELEGEM VAN, HOGY EZT SENKI NEM BÍRJA FELFOGNI, ISTENEM

De majd élvezd, hogy depressziós és magányos lesz, ezaz, te is biztos letudnád élni az életed emberek nélkül egy tengerimalaccal. Rohadt jó.

2013. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Felfogtam én is, és tudom, de most tartok először tengeri malacot azért csak nyáron fogok mellé venni még egyet, mert most jelenleg nincs pénzem egy nagyobb ketrecbe ebbe meg szerintem ketten nem férnének el! És bocs, de ne beszélj velem ilyen hangnembe mert nem a segged alól rántottál ki engem! Most egyenlőre egyedül van, de egyébként be szoktam hozzá rakni a ketrecbe egy kisnyuszit akivel szoktak játszani-.-" Meg én is sokat foglalkozok vele.
2013. máj. 12. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!