Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, hogy ne harapjon?

Mit csináljak, hogy ne harapjon?

Figyelt kérdés

Dzsungáriai törpehörcsögröl van szó.

3-4 napja van nálunk.Hírdetésböl,elajándékozták állítólag 4 hetes,hím.

Mivel még új nálam nem ellenöriztem nem akarom stresszelni.

Ha benyújtok neki a tenyeremen magvakat bátran odaszalad mindha ´támadna és jól belémharap.A kislányom kezébe is.

Mi nem ébresszük fel mert azt olvastam,hogy attól agresszivá vállnak.

Néha ciripel is.Nagyon szépen van berendezve a terráriuma

azzal nincs gond.



2013. máj. 12. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is kezdő vagyok, de azt olvastam, ha ételszagú az ember keze, akkor kajának nézi.

Vannak kezesebb példányok, vannak kicsit harciasabbak. Szerintem először csak ketrecen keresztül beszéljetek hozzá, had szokja meg a társaságotokat.

Felébreszteni nem érdemes, mert pár pillanat múlva visszahúzódik az odújába és alszik tovább. Sajnos éjszakai állatok, tehát nem túl izgalmasak nappal.

Nekünk 3 napja van meg, de nagyon kedves velünk.

2013. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,remélem még alakul a dolog türelemmel.

Nem hiszem,hogy ételszagú a kezünk minden alkalommal.

2013. máj. 12. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy az a baj hogy terráriumban van, egy ketrec sokkal ideálisabb neki, jobban szellőzik stb, na a lényeg hogy egy ismerősömnek volt két hörije, az egyik ketrecbe a másik terráriumba és az amelyik a üveg mögött élt, az sokkal harapósabb volt, és én arra gondoltam mert szerencsétlen hozzá volt szokva hogy ha jön a kéz akkor kaját kap, a másik pedig a tesója volt és a ketrecbe nem vált olyan agresszívvá.. expressz, vatera, apród itt találsz neki olcsó ketrecet, ha nem akartok boltba venni drágán, és ha mégis bejön, hogy ketrecben kedvesebb, akkor el lehet kényesztetni egy luxuskecóval :)
2013. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!