Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Anyám meg akarja ölni a...

Anyám meg akarja ölni a nyulamat? Vagy mire véljem ezeket?

Figyelt kérdés

Ma beállított egy jó nagy zacskónyi akácfa-ággal, amivel semmi gond sem lenne, mert megeheti a nyúl. Na de tiszta büdös volt, mivel autópálya mellől szedte, ráadásul rengeteg apró fekete pók volt rajta, amik kimásztak a zacskóból, és most mindenhol pókok vannak :S Tudja, hogy irtózom tőlük, rosszul vagyok tőlük, erre pár perce az ágyamban is találtam egy csoportnyi pókot, kb 10 db volt:S

Múltkor egy nagy adag karalábét adott a nyulamnak, ami köztudottan tilos, aztán meg rohantam vele az állatkórházba, mert felfújódott... Szerencsére túlélte.


Miért csinálja ezeket?? Nem hiszem, hogy az ágakon nem látta a pókokat, tiszta fekete volt az egész, még a legtöbb levél is!!


2013. máj. 16. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

Nem hiszem, hogy szándékosan tette.

Inkább örülnél, hogy próbál segíteni valami olyanban, ami a te dolgod és felelősséged lenne. Persze ezt egy hisztis kislány még nem érti meg.

2013. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak nem figyelt előfordul. beszélj vele. egyébként nem tudom miért mondod hogy a karalábé tilos, az enyémek imádják semmi bajuk tőle (persze erre sem ihatnak semmit akárcsak a többi zöldségre)
2013. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De azt már mondtam neki jópárszor, hogy karalábét tilos neki adni! Máskor is adott már, csak akkor kevesebbet és nem lett tőle baja.


Mit nem teszek meg a nyulamért? Napi 3 órát foglalkozok vele, mindent megadok neki, erre anyám odarak neki egy egész karalábét, amitől majdnem meghalt.. Jó hogy nem már anyám a szent..

2013. máj. 16. 19:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs mindig lehetőséged rá, hogy te etesd a nyuladat, akkor állítsd össze az étrendjét, ragaszd ki a hűtőre és rágd anyukád szájába, hogy ettől ne térjen el legyen szíves. Egyébként biztos, hogy a jó szándék vezérli, én azért annyira nem akadnék ki rá.
2013. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Annyi ilyen húzása volt már, hogy múltkor, amikor kórházban kellett volna lennem, inkább hazajöttem és bejárkáltam naponta szurira, nehogy kinyírja...
2013. máj. 16. 19:12
 6/16 A kérdező kommentje:

Mindig én etetem, az égvilágon semmi szüksége arra a plusz kajára, amit anyám ad neki.

Egy időben folyton etette, volt, hogy 4-5 répát odaadott neki! Aztán nem evett emiatt szénát, majd kifizettem vele a fogvágást, azóta nem ad neki annyi kaját..

2013. máj. 16. 19:13
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

"Inkább örülnél, hogy próbál segíteni valami olyanban, ami a te dolgod és felelősséged lenne. Persze ezt egy hisztis kislány még nem érti meg."


Oh, igen, örüljön annak, hogy pusztán kedvességből majdnem kinyírta a kisállatját! Lehet, hogy nem a rosszakarat vezérelte, de minek eteti? Szerintem a kérdező ellátja megfelelően a kisállatát, bizonyítja, hogy egyből elvitte állatklinikára. Felelős állattartó lehet, a nyuszijának nincs szüksége rá, hogy az anyja megetesse azzal, amit épp kigondol.

2013. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Múltkor 10 kg (!!!!) hízótápot vett neki! És csodálkozott, hogy vettem a szokásos nyúltápunkból utána.

És ő milyen jó arc volt, hogy vett tápot... Én meg a gonosz kölyök...

2013. máj. 16. 19:17
 9/16 A kérdező kommentje:

Ja persze, fogalmam sincs róla, iigen. Különben 19 vagyok, és nekem elég nagy probléma az, hogy ki akarja nyírni!!

Vagy egyszerűen csak h*lye, nem tudom már...

2013. máj. 16. 19:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
72%-os, ha neked ez rendben van, legyen, de remélem nem tartasz semmilyen kisállatot!
2013. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!