Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért akarja kidobni...

Anyukám miért akarja kidobni a nővéremet a házból?

Figyelt kérdés

A nővéremnek fél éve barátja van, ő az első. És néha egész hétvégén az ő házában szokott lenni. Anyukám most azt mondta, vagy befejezi a "tekergést", vagy kidobja a házból. Egyébként a nővérem 21 éves, és elsős egyetemista. Dolgozik is, de nincs pénze saját lakásra.

Szülők, ti sem tűrnétek az ilyen viselkedést?


2013. máj. 5. 20:04
 1/8 anonim válasza:
77%

Hááát, a nővéred már felnőtt nő, le kellene ülnie megbeszélni a dolgokat anyukáddal .


(Egy 13 és 15 éves lányok anyukája)

2013. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem.

Miért baj az, hogy valaki 21 évesen a barátjánál van hétvégenként?

Talán valamiért nem szimpatizál Anyukád a nővéred barátjával?

2013. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még nem mutatta be itthon a barátját, de annyit tudni róla, hogy rendes, jól tanul, nincs vele probléma.

Amikor a nővérem bejelentette, hogy barátja van, akkor anya rögtön azzal jött, hogy a fiú fel fogja csinálni, és hogy ő ezt nem tűri. Nem tudom, mi a baja, de amikor előjön ez a téma, mindig megőrül...

Nagyon aggaszt, mert a nővérem rendes lány, és nagy teher neki, hogy az anyukánk nem bízik meg benne. És az én jövőmért is aggódok, mert engem is érdekelnek már a fiúk, de így nem merek ismerkedni, félek, mi lesz, ha kiderül, nekem is barátom lesz.

2013. máj. 5. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyukád félti a lányát. Bár feleslegesen. Ma már egy 21 éves nőnek lehetősége van megfelelően elhárítani a terhességet.
2013. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk fél év után már szerintem illene bemutatni és akkor talán a helyzet is változna.
2013. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dani900 ***** válasza:
100%

Anyád attól fél, hogy esetleg a lánya is ugyanabba a hibába esik mint ő(bár, nem tudom, anyukád mikor szült, és hogyan, csak gondolom)

Csak azt nem veszi figyelembe, hogy az már nem az ő élete.

2013. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első blikkre úgy tűnik, anyukád túlreagálja a dolgot.

De mondjuk az azért érthető, hogy mivel nem látta a srácot, fogalma sincs, hogy mégis hol van a nővéred és mit csinál.

Miért nem mutatta még be? Lehet, hogy már ennyi megoldaná a problémát.

2013. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A nővéremet pont 21 évesen szülte. De tudja, hogy a lánya a korához képest még nem elég érett, sosem vállalna gyereket ilyen korban. De azért mégiscsak lehetne kicsit engedékenyebb. :/

Amúgy köszi a válaszokat!

2013. máj. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!