Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A családom azt akarja hogy...

A családom azt akarja hogy modell legyek (? )

Figyelt kérdés

Mert ha modell leszek akkor nem kell semmi mást csinálnom csak pózolni meg sétálni..és jön a pénz <- mondja a család.


De én nem akarok modell lenni mert unalmas,bár még azt sem tudom hogy mi szeretnék lenni,de nem modell.

Bár ha jobban meggondolom akkor szeretnék szinésznő lenni,de ugye ennek nem feltétele a modellság?


Elegem van hogy a családom akarja megmondani mi legyen a szakmám..veletek is volt ilyen?

mondtam nekik hogy haggyák abba majd én eldöntöm mi leszek de azt mondják ne legyek akaratos és makacs.



2013. máj. 8. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A modell szakma nem csak sétából és pózolásból áll. Ennél valamivel összetettebb hivatás. és hacsak nem futottál be, bizony nem döl a pénz.
2013. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon "okos" egy család lehet...

Modell nem úgy lesz valaki, hogy kitalálja márpedig én modell leszek, hanem komolya adottságokkal kell bírni az illetőnek, már ha befutott és keresett modell akar lenni.

Csak pózolni meg sétálni és dől a pénz. - Aha, valószínű a mesében.

2013. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell hozzá térdelni amúgy,úgyhoz ezt most vagy egy férfi vagy egy önmagával nem elégedett hölgy írta aki a saját hiányait irígyli másoktól!


A modellkedés tényleg összetett szakma,az sem mind1 milyen ágában helyezkedsz el,valamint ahhoz hogy befuss az elején rengeteg pénz kell..ugyan is ahhoz hogy a "book"od (a portfóliót tartalmazó könyv)felkeltse egy jó ügynökség figyelmét ahhoz olyan fotósok kellenek akik figyelemre méltók,szóval vagy tényleg különösen tehetségesnek kell lenned(szépnek,nem máshogy tehetségesnek...) vagy az elején sok-sok pénzel kell rendelkezned!

2013. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Szereposztó dívány kell hozzá.
2013. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát hidd el hogy nem unalmas szakma ez. Nagyon strapás és fárasztó. Viszont pl olaszországban nagyon jól megfizetik!
2013. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem akarja, csak szeretné, viszont ha te úgy szeretnéd, hogy nem akarod, akkor ne akard.
2013. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolják hogy keresett is lennél? Mert az, hogy szép vagy nem elég vagy szerintem nem is számít igazán. Ha megnézed a modellek nem valami szépek általában, inkább az a lényeg hogy jól lehessen sminkelni és az alakod is legyen meg hozzá. És én nem tudnék úgy élni hogy nem ehetek meg egy csokit mert úristen az mondjuk 200 kalória. Meg ha olyan könnyen menne hogy csak sétálgatsz és dől a lóvé akkor minden valahogyan is kinéző csaj milliomos lenne?:) Egyébként meg az a lényeg hogy te mit akarsz. Ha te mást akarsz akkor ne hagyd magad rábeszélni :). És kérdezd meg tőlük hogy mi a terv, ki tartana el olyan 30 éves korod után.
2013. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen...én sem szeretném folyton a kalóriákat számolgatni :-S
2013. máj. 9. 09:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg menj el velük egy ügynökséghez, csináltassatok portfóliót (lehet, hogy már akkor visszakozni fognak, amikor kiderül, hogy 150-200 ezret alaphangon ki kell fizetniük és ez még nem garantál semmit). Aztán már csak várni kell, vagy befutsz, vagy nem. Ha igen, és keresnek, te még mindig visszautasíthatod az ajánlatokat, ha nem akarod csinálni. Ha nem, akkor meg a szüleid se fognak szekálni, hiszen te megpróbáltad.

Egyébként kicsit irigyellek, én nagyon szerettem volna modellkedni, több ismerősöm csinálta suli mellett, főleg katalógus- és reklámfotózásokat, ami tökéletes, kevés idő, kevés pénz, de a tanulmányok mellett jól jön. De a szüleim megvétózták (fiatal voltam még, kellett volna az aláírásuk)..

2013. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!