Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hy tengeri malaccal mit...

Hy tengeri malaccal mit csináljak? Tovább lent

Figyelt kérdés
nagyok a körmei le szabad vágni neki vagy mit tegyek vele??????????????????????????
2009. okt. 2. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

én levágtam neki ilyen köröm csipesszel

egyáltalán nem fájt neki.Vagy ha te magad nem mered, akk állatorvos levágja neki, de mindenkéépen le kell vágni,mert belenő a pici mancsába!

2009. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


Szia! Olvasd el amit linkeltem! Le kell vágni, de csak a végéből keveset, ahol már világosabb. Éles eszközt használj, azzal gyorsabb, és vigyázz nagyon, bele ne vágj az "élő" részbe! Az én malacaim se szeretik, de muszáj. Mi ketten vágjuk, egyikünk tartja óvatosan de határozottan, közben simizzük, nyugtatjuk, másikunk vágja a körmét.

2009. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Körömkoptatót is használhatsz.Én a mókuskerék belsejébe, finomabb dörzsvásznat ragasztottam.Ez tökéletesen megoldja a problémát.Sohasem kellet még vágnom.Halottam, hogy egy nagyobb, lapos kő is megteszi, de ezt nem tudom.
2009. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!