Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy süni babát már...

Találtam egy süni babát már nyitva van a szeme az úton! Körbenéztünk sehol nem találtuk a családját, hazahoztuk nehogy baja legyen! Meddig maradhat nálam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha a családod engedi, megtarthatod...
2013. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mibe tartsam? Most minőségibb macskakaját kap! Mit adjak még neki enni?
2013. máj. 23. 13:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért hoztad el? A sünigyerekek nem csoportosan sétálnak a családdal. Vidd vissza, ahol találtad, majd visszatalál a családjához.
2013. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Miss Huuuha válasza:
66%
Az általad talált sün valószínűleg 14 napos (ilyenkor nyílik ki a szemük) ha már vannak tejfogai lehet 22 napnál öregebb is. Ha egészséges és már vannak fogai engedd el!!! Ha nem, azonnal vidd állatkórházba!!! Amennyiben ezt nem tudod azonnal megtenni adj neki gilisztát, tücsköt- bogarat, amit csak be tudsz fogni a kertben, aszpikos macskatápot, kemény és már kihűlt rántottát (fűszer és olaj nélkül készítsd) NE ADJ NEKI TEJET!!!! Csak speciális sün tejet lehet neki adni!
2013. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tejet nem adtam neki, csináltam neki már tojást azt megette! Vannak már fogai de még nagyon puha a tüskéje!
2013. máj. 23. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Minek vitted haza? Ez egy állat, vadon él, nem a te kertedben a helye! Eleve meg sem kellett fogna fogni. Attól, hogy egy vadon élő állat kiskorában aranyos és cuki még nem kell megfogdosni, pláne hazavinni...
2013. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nappal találtad, akkor bajban volt, és jól tetted, hogy hazavitted.

Itt segítenek eldönteni, hogy mit csinálj a sünivel:

[link]

2013. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És persze, ha a leírás után úgy találod, hogy minden rendben, akkor vidd vissza oda, ahol ő van otthon. :)
2013. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen napközben találtam! Azért is hoztam haza! akkor ha megerősödött akkor visszaviszem :)
2013. máj. 23. 14:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Az élősködőkkel elég sok gondjuk van. A lapon találsz sünhöz értő állatorvost, nézesd meg az egyikkel, hogy miért császkált napközben, és kérjél rá cseppet a potyautasok ellen.
2013. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!