Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy süni babát már...

Találtam egy süni babát már nyitva van a szeme az úton! Körbenéztünk sehol nem találtuk a családját, hazahoztuk nehogy baja legyen! Meddig maradhat nálam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj, nincs azzal, hogy haza vitted, hiszen segíteni szeretnél neki. Ketrec szalma búvóhely kell neki és kaja. Legalább így felerősíted, mivel a természetben anya nélkül, úgysem sok esélye lenne. Ki tudja lehet az anyát elütötte egy kocsi ami oly gyakorta megesik. Ajánlom figyelmedbe írásom! Ha kérdésed van írj.


[link]

2013. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kolibri71 ***** válasza:

Mar ötödik napja van nalam egy bebisünci, 66 grammosan talaltam, most 97. Macskakaja, de azt is elkaparom, mint a majat szoktuk. Fogai most nönek. Szerintem 3.5 - 4 hetes lehet most. Eleinte ket melegvizes palack között aludt, de ebszereztem egy thermopalackot, csak erre meg azt hiszi, az anyukaja, keresia cicit rajta. Gilisztat meg darabolva sem tudja megenni. De szepen gyarapodik, ma reggelre fütyült, söt delutan elkezdett tisztalkodni. Az allatorvos azt mondta, 2 honap mulva vigyem hozza. Ha eleinte higat kakil, nem kell megijedni, mert 4-6 hetes kpra között szokik at az anyatejröl a szilard taplalekra. Nala ez marol holnapra törtent, de mar bogyosodik es kemenyedik.

Ideiglenes feszket is csinaltam neki, hasznalja. Nagyon baratsagos kis joszag.

2014. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!