Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy tengerimalacnak kicsi egy...

Egy tengerimalacnak kicsi egy 60 -as ketrec?

Figyelt kérdés
Van egy tengerimalacom és van neki egy 60-as ketrece. kicsi ez neki??

2013. máj. 23. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kicsi. Egyedül tengerimalacot egyébként nem szabad tartani, legalább kettőt kell (azonos neműeket), különben sokat fog szenvedni. Társas állat, nagyon igényli a fajtársak jelenlétét. Két tengerimalacnak pedig a 100x50 cm-es ketrec a megfelelő, vagy még nagyobb.
2013. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom nem azzal van a baj hanem h nincs helyem egy egy méteres ketrecnek.. :(
2013. máj. 23. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor jobb megoldás, ha választasz egy kisebb helyigényű állatot.
2013. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kiszoktam engedni és szerintem még igy is jobb neki h van egy szerető gazdija mintha h egy menhelyen rohadna....
2013. máj. 23. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

De még jobb lenne neki, ha találna egy Hozzád hasonló szerető gazdát, aki megfelelő életkörülményeket is tudna neki biztosítani. (ez akár Te is lehetnél)

2 tengerimalac + min. 100x50 cm-es ketrec + jó minőségű táp + napi több óra foglalkozás együtt boldog, egészséges, hosszú életű tengerimalacokat eredményez. Ez a négy dolog a felelős tengerimalactartás alapja.

2013. máj. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet KETTŐNEK 60-as ketrec, ekkor minimum egy kb. ugyanekkora (!) kifutót kell nekik biztosítani...
2013. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is 60-nas ketrecem volt ,de lecseréltem egy 120x60-nasra kb:16.000Ft volt + egy társat is vettem mellé azóta sokkal boldogabb .
2013. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!