Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rágcsálótartók! Minden vélemén...

Rágcsálótartók! Minden vélemény érdekel! Mi a személyes tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Sajnos egy hónapja elpusztult a hörcsögom:( nagyon szívesen tartanék valami rágcsálót, csak nem tudom melyik lenne nekem a legideálisabb, mert sokat olvastam a csincsilláról, deguról... Stb, de mégse érzem magam biztosnak a döntésben, szóval ha esetleg te is tartasz valami rágcsálót és ajánlanád nekem, akkor írd le, hogy miért ajánlod és mi a személyes tapasztalaod az állatról. Különösen érdekel a csincsilla, degu, törpenyúl, egér, patkány de ha te egy hörcsögtartó vagy és úgy gondolod, hogy ne váltsak akkor azt is szívesen fogadom:)) köszönöm előre is, és ha lehet, kort is írjatok.

2013. máj. 28. 13:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, különösen az utolsó előtti válaszolónak mivel az aranyhörcsög mellett döntöttem:)
2013. jún. 3. 20:35
 22/24 anonim ***** válasza:

Én vagyok az az aranyhörcsögös válaszoló.

Hát nagyon jól döntöttél, örülök hogy aranyhörcsög mellett döntöttél.

Én is mindig aranyhörcsögöt veszek, ők a legédesebbek, legszebbek, legkedvesebbek!

2013. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

A csincsillát ajánlom mert nekem is volt.Nem szeretnélek lebeszélni róla,csak annyi gondom volt vele hogy nem foglalkozik vele hogy ő hol van vagy,hogy merre hanem ha "kedve tartja" akkor ürít.Nekem szőnyeg van a szobámban..Hát gondolhatod találtunk egy pisi foltot amikor kint volt.Azonnal spuri a fürdőszobába kefe elő és máris dörzsölni kellett 2 éve voltak nekem.Még ma is van pisi folt a szőnyegemben amit nem tudok már kiszedni.A kakit úgy képzeld el mintha egy marék rizst szétszórnál a szobában a legeldugottabb helyeken és aztán szedd fel!... Egyénként nagyon ajánlom mert annyira szeretetre méltó kisállatok hogy el nem lehet mondani:)Reggelente Anyukám kelt fel a leghamarabb és olyankor kiengedte őket.És mikor a kávé főtt a konyhában a csincsilla előbb kint volt mint Anyukám:)Nagyon szeretnek rágni:|

Egy szóval a csincsillát ajánlom!:D

2013. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én nagyon tudom ajánlani a hörcsögöt.Picike,szeretni való,nem kell rá sokat költeni.....

Egyáltalán nem büdös, ha hetente kitisztítod,az tökéletesen elég,és nem büdös!!!!!

Persze hogy lehet kézben simizni,játszani vele.Első napokban félénk,utána majd jobban hagyja magát.Első napokban nem nagyon érdemes piszkálni.Eleinte tegyél egy egy finom falatot a kezedbe,és úgy belemászik a höri,megszokja az illatodat..Később el is eresztheted a lakásban,csak a konektort,meg az ágy alatti,meg ezeket a helyeket kerítsd el tőle.

Nekem van hörim,imádom.Sokat játszok vele,mindig követ,karácsonykor nagyon imád a karácsonyfa alatt aludni,imádja az illatát,meg minden.:) Ő is kap karira mindig vmi kis juti falatot.:) Amikor tanulok,sokszor csücsül a fejemen,nézi h mit csinálok,meg mindig ott van.:) Szeretem.Nagyon.:)

Anyukádnak mond hogy az pici testű,elfér,nem kell sokat költeni rá(max. az első bevásárlásnál:etetőtál,játék,ketrec....mindenféleképpen ketrecet vegyetek mert ott tud csimpaszkodni a höri,rágni a rácsot..) És mond még anyudnak h utána néztél az interneten és nem büdi,és szeretetre méltó..tényleg nagyon aranyos és kedves jószág.:)

2013. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!