Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom oldalán a bőre...

A patkányom oldalán a bőre alatt van egy csomó, ami egy ideig nem okozott gondot, de most egy hét alatt "eléggé" megnőtt. Valakinek van ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ilyen esetben tud tenni valamit az állatorvos? Mindenképp szeretném elvinni, csak örülnék bármilyen tapasztalatnak, hogy tudjam, mire számítsak...

És ha kezelné esetleg, az mennyibe kerülhet?



2013. máj. 29. 20:12
1 2
 1/14 Platypus ***** válasza:
99% hogy emlődaganat. Szörnyen gyakori patkányoknál. Minél tovább vársz, annál kisebb az esélye a gyógyulásra. Egyes patkányok sokáig elélnek vele, akár mandarin méretű daganattal is elvegetálnak hónapokig, de ha meg szeretnéd menteni, akkor minél hamarabb műteni kell. És ez több 10ezer forint.
2013. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szakértő, de talán nem emlődaganat, mert sokkal feljebb van az oldalán. De köszönöm szépen a választ, amint lesz rendelés, elviszem. Remélem tudnak rajta segíteni!
2013. máj. 29. 22:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Daganat tuti.Vidd el dokihoz!!Patkányokon gyakori a daganat!
2013. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Daganat ez. Rágcsáloknál gyakori. Nekem két hörcsögöm pusztult igy el, de ők túl kicsik voltak a műtéthez. Minél előbb vidd orvoshóz. A patkány mivél nagyobb testű, jó esély van a gyógyulásra, csak ne várj tovább.
2013. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Pénteken vittem orvoshoz, szerdán megműtik. Remélem minden rendben lesz. :)

Köszi mindenkinek!

2013. jún. 3. 11:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Remélm én is, hogy minden rendben lesz. Szegényke, mennyi idős? Majd mindenképp irj, hogy mi lett vele! :)
2013. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Másfél éves még csak. Nem műtötték meg, mert akkor a jobb melső lábát is amputálni kellett volna :S

Most már elég nagy neki a dudor, kap valamilyen injekció-kúrát. Talán az segít...

2013. jún. 10. 23:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett vele? Hogy van?
2013. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kapja az oltásokat, még jövő héten is vinnem kell. Elég nagy a daganata, de most elkezdett vakarózni. A doki azt mondta, lehet kezd elhalni a daganat, és azért viszket neki, szóval ez lehet jó jel. Én bizakodom! :)
2013. jún. 14. 22:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahol vakarozik a szőre is hull?
2013. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!