Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGÍTSÉG!? Van egy hófehér...

SEGÍTSÉG!? Van egy hófehér törpenyuszim és olyan cuki, csak sajnos:

Figyelt kérdés

-bemászik minden résen a lakásban

-ha kiengedem a lakásba mindenhová bogyózik

-nem merek vele forgalmas utcákra menni mert attól félek hogy kiröhögnek(nem azért mert nem kutya van a póráz végén)mert minden bokorba be akar menni és amíg be nem mehet addig csak leül elé és hiába csalogatom nem csinál semmit csak bámul!!!!

mit csináljak??


2013. ápr. 20. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt megvetted a hófehér törpenyuszidat utána kellett volna nézni a viselkedésének és az alapján dönteni. Bemászik mindenhova: a nyuszik szeretnek elbújni úgyhogy a legkisebb rést is torlaszold el valamivel. A bokrok alá is ezért megy be egyébként. Szobatiszta lesz, nem tudom, mióta van nálad de kell nyuszi wc a ketrecbe és csak abba kell alom, a bogyókat tedd a wc-be az én nyuszim így szinte rögtön szobatiszta lett és magától visszajárt. Ne menj vele forgalmas utcára, sőt utcára se nagyon mert ha meglátja egy kutya és elkezd felé rohanni kiszabadíthatja magát a hámból és elrohanhat, ilyenkor az életéért küzd. Ha nem is szökik meg nem lenne egyszerű mutatvány a póráz egyik végén az őrjöngő nyuszit nyugtatni közben a kutyát elzavarni. Olyan helyre vidd ahol biztos vagy benne hogy nem fognak arra sétáltatni kutyát.
2013. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

~a nyuszik ilyenek. erre fel kellett volna készülni.

~majd szobatiszta lesz, de ha fiú, és nem ivartalanítod, akkor még elejthet később is pár bogyót.

~a nyuszi nem is igényli a sétát, főleg amíg nincsenek meg az oltásai. én nem vinném le.

2013. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%-osra ne hallgass, szerintem pszichiátriai eset, minden nyuszis kérdéshez ilyeneket ír. Csak tudnám mért nézegeti ezt a kategóriát ha ennyire utálja a nyulakat.
2013. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Én nem sétáltatom,csak hagyom futkorászni kicsit a kertben.A régi nyulam utálta a pórázt már csak azért se sétáltatom.

-A réseket takard el mert a nyúl bújik ahova tud.vagy rakj le ilyen ragasztócsíkot vagy mit(macskánál láttam)oda nem megy többet ha egyszer beleragad de szerintem ez nem túl jó neki meg olyat is tudok(macska szintén)hogy van ilyen készülék ami levegőt fúj ha vmi elhalad a vonalában,ettől megijed és nem megy oda többet(nemtom magyarországon van-e ilyen)

-az én nyulamnak van alomtálja és csak oda bogyózik,szobatiszta.erre nem én tanítottam meg már így kaptam,de biztos rá tudod venni sok sikert:)

2013. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek:)
2013. ápr. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!