Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet raszoktatni a...

TW0lf kérdése:

Hogy lehet raszoktatni a torpenyulat arra, hogy onalloan menjen vissza a ketrecebe, ne en kelljen berakjam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kajával próbáld meg visszacsalogatni(valami jutifalattal, vagy egy szem táppal pl.). Illetve, nem tudom, másnál hogy van, de az én nyuszim ha ki van engedve, időnként magától is beugrik a ketrecbe, szétnéz, hogy nem termett-e valami fogára való:D. Meg mivel (hála az égnek) ezerrel tolja a szénát is, azért is vissza szokott járni a helyére. Olyankor csak becsukom az ajtót mögötte:). De ha sürgősen kell bezárni, én is kajával csalogatom-megrázom a táposdobozt a ketiben és már ugrik is befelé.
2013. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém folyton kint van, tudja hogy ha wc-znie kell vagy éhes akkor irány a ketrec.. :) szóval bemegy magától.
2013. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!