Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szokott tengerimalacotok...

Szokott tengerimalacotok fogára rászorulni kukorica?

Figyelt kérdés
Mert nálunk már két malacka fogáról szedtem le. Aranyos volt ahogy küzdött vele:D
2009. okt. 8. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az enyémnek többször rászorult már! Nekem kellett leszedni..:)
2009. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem,mert nem szoktam neki adni.Ez nem egy egér.

Amúgy tilos is,mert a kukoricaszem túl kemény,ha így rászorul megint a fogára és te nem vagy ott,hogy leszedd,addig kínlódni fog szegény...miért adnád meg annak az esélyét,hogy szenvedjen az a kis malacka?

Ugyanezen okokból szemes napraforgót se adnék neki soha.

Ja,és nem utolsósorban hizlalja is mindkettő.

Én ált.azt a kicsi,puha kis bébikukoricát adom neki.

Fogkoptatásra meg ott a széna.

2009. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem direktbe adtam neki kukoricát, hanem a tengerimalackajában volt néhány szem. De egyébként tapasztalatom szerint a tengerimalacok nincsenek oda a kukoricáért...
2009. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nem nagyon szeretik a kukoricát, de azért esznek belőle

az enyém még anno evett mindig és nem lett baja tőle soha. 6 évig élt.

Soha nem szedtem ki a vegyes magból a kukoricát.

2009. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem külön adom benne van a malac kajában. És tényleg nem szeretik annyira ennek ellenére eszik..
2009. okt. 11. 07:10
 6/7 anonim válasza:
Furi az én tengerimalacaim szeretik a kukoricát de csak keveset adok nekik mert K betűs és egy orvos azt mondta hogy nem ehet sok K betűset na igen és nekem nem nagyon eszi meg a répát és kettő van és egyiksem. Szerintetek ez nagyon rendellenes?
2009. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az enyémek se ették meg először csak az uborkát, de ma már csak répát kapnak és így megeszik:)
2009. okt. 26. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!