Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan pótolhatom a folyadékot...

Hogyan pótolhatom a folyadékot a deguimnak?

Figyelt kérdés
Ma elhoztunk 2 testvér fiú degut, kb 3 hónaposak lehetnek, sajnos csak másik városban találtunk, így buszoztunk is elég sokat. Kezdenek már barátkozni a hellyel, de inni ma még nem ittak, kezdek kicsit aggódni. Raktam be nekik éjszakára kicsit puhább almacikkeket, és befőttes üveg tetejében vízet is. Valószínűleg nem tudják benyomni rendesen az itató golyóját, mert nem kicsit vettünk, hanem 250 ml-eset. :S Kérdés: hogyan tudnám nekik még pótolni a folyadékot?

2013. jún. 8. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ha szomjasak fognak inni az önintatóból is fognak tudni
2013. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

almát ne! almát ne! almát ne! inkább akkor ubit vagy iesmit... de gyümit NE!! és a krumplival SE próbálkozz mert beledöglik!!

infók itt:


[link]

2013. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az önitatóval vigyázz, mert nekem már beragadt egyszer a golyó, és több napig szegény állataim szomjaztak, mert nem vettem észre. úgyhogy ellenőrizd rendszeresen, hogy jön-e belőle víz.
2013. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az itatót ellenőrizd, de működő golyósitató, tányér, és alma mellett nem nagyon szoktak szomjan halni... :) Nem hülyék, csak be vannak tojva a költözés miatt. Ha kirohangásszák magukat, megnyugszanak, rájönnek, hogy éhesek-szomjasak.

Inkább arra figyelj, hogy rendesen szénázzanak! A sok széna az egészséges degu titka.

2013. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) raktam be nekik pár karika ubit is. Szénázni szénáznak hál istennek, úgyhogy így nem aggódok :)
2013. jún. 9. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
A szénára és a pellettápra szomjasak lesznek. ;)
2013. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!