Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik ketrecet lenne érdemese...

Nádor Balázs kérdése:

Melyik ketrecet lenne érdemesebb megvennem a tengerimalacaimnak?

Figyelt kérdés

2 darab 8 hetes tengerimalacom van mind a kettő fiú és testvérek, egy alomból születtek. Imádom őket és az lenne a kérdésem, hogy melyik ketrec lenne az ideálisabb: a 100x50-es vagy a 120x60-as

[link]

[link]

Ezt a kettőt néztem ki, ezek közül nem tudok választani, de ha bármilyen ötletetek van nyugodtan írjátok le :)

Előre is köszi a tippeket!!!



#tengerimalac #ketrec #milyen ketrec
2013. jún. 9. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen árak mellett vennék 2db 100-ast és összenyitnám.

Majdnem kétszer annyiba kerül a 120-as, mint a 100-as. Szerintem ráadásul nincs benne a ház és az itató sem, legalábbis hallgatnak róla a leírásban.


Egyébként a 120-ast ajánlom, meghálálják a malacok azt a plusz 20 centit!


Itt van felszerelve olcsóbban:

[link]

vagy

[link]


Vagy itt még olcsóbb, itt ingyen ki is viszik (csak be kell regisztrálni:

[link]

2013. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp a nagyobbat vedd meg nekik. Tehát a 120-ast. Minél nagyobb a hely, annál jobban érzik magukat.


De ahogy az első válaszoló is mondta, olyan helyen vedd meg ahol olcsóbb, így te is jobban jársz, de mindenképp a nagyobb ketrecet vedd meg!

2013. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

(és első válaszoló): ha a leírásnál lejjebb görgetsz (ilyen külön rész) akkor ott írnak a tartozékokról és adnak hozzá: szénatartó, itató, etető tál és ház

2013. jún. 9. 20:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és nem lesz nagy a 120-as ketrec 2db 2.5 hónapos malacnak???
2013. jún. 9. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz nagy, az a jó minél nagyobb!!


Az én egyik aranyhörcsögömnek meg két ketrec van összekapcsolva egy egész csőrendszerrel: az egyik ketrec 75 cm hosszú a másik meg 55 cm. Ha úgy vesszük akkor neki jóval nagyobb helye van mint a te két tengerimalacodnak lesz.

Pedig ez csak egy aranyhörcsög!! És nagyon jól érzi magát, arany élete van az biztos!

2013. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nagy ketrec....

A rácstávolsággal lehetnének bajok, de ezek a ketrecek 2,5 cm-esek általában, azon nem férnek ki a malackák.


Tényleg van a linkelt ketrechez is berendezés, de én akkor is drágállom, főleg így, hogy ugyanaz máshol olcsóbb.


Én a helyedben még beruháznék (de ráér, meg házilag is lehet hasonlót csinálni) egy ilyen típusú bújóra a másik malacnak (ez 120-as ketrecbe való).

[link]


De lehet, hogy egymáson alszanak, a testvérek nagyon ragaszkodóak, nekem is azok vannak (3 fiú).

2013. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!