Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan oldjam meg aranyhörcsög...

Hogyan oldjam meg aranyhörcsögöm szállítását?

Figyelt kérdés

Vettem neki egy szállítódobozt, ilyet: [link]

A vonaton ebben fogom vinni, berendezem neki csővel, házikóval, hogy jól érezze magát. De a ketrecét nem tudom vinni, ilyen: [link]

ebben nem akarom szállítani, mert olvastam már itt, hogy valaki a hörcsögét nagy ketrecben szállította és követelte a kalauz a jegyet a hörcsögnek, mert hogy nagy helyet foglal. Tudom, ez nem gyakori, de nehéz lenne azt cipelni. Viszont ha nem tudom vinni a ketrecet, akkor miben legyen a hörcsög? Mert legalább egy hétig nem jövök haza, azért is viszem magammal, mert addig nem tudnám otthon hagyni, nincs aki vigyázna rá. Nagyon hirtelen jött most ez az utazás, fogalmam sincs hogy oldjam meg. Nem tudnám kiengedni túl gyakran, mert nem leszek ott sokat, a dobozban viszont megkergülne. Lehet hogy lesz ott valami doboz amibe belerakhatom de ha nem lesz akkor mit csináljak vele? Segítsetek légyszi!



2013. jún. 10. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor átvittük egy szomszédhoz, ismerőshöz, rokonhoz stb. és egy hétig jól elvolt vele. Ez a szállítás egy hét miatt enyhén túlzás.
2013. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KingaDORKa válasza:
A tengerimalacomat 2 hétre szállítódobozban raktuk, mert elutazott.Egy hörcsög tökéletesen elvan, és lakik benne.Nagy valószínűséggel kibírná, de ha nem, addig kérd meg az egyik közeli ismerősödet.
2013. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!