Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen márkájú eledelt adtok...

Milyen márkájú eledelt adtok a deguknak?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne főleg, hogy melyik a legjobb, amibe minden fontos tápanyag benne van.

Kettőt ismerek, PEPE degu, Halywood. Szerintetek mindkettő jó? :)

És ha még valaki ezt olvassa, a fürdetőhomokot mennyiért szoktátok vásárolni (súly/ár)?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. jún. 10. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Versele Laga-t szoktam nekik adni (+széna és zöldség). Tudom, hogy drága, de én a PEPÉ-vel többször egymás után megjártam (mikor kibontottam, tele volt mollyal). Nem azt mondom, hogy nem lehet jó a PEPE, ez csak egy rossz személyes tapasztalat volt :)

Általában webáruházakból rendelek mindenféle felszerelést, szállítással együtt is olcsóbb, mint az állatkereskedésekben. Több hónapra előre "bevásárlolok" ilyenkor. Érdemes keresgélni, mert előfordul, hogy akcióznak.


Homok meg pl itt van 5L-es 1300Ft-ért, bár ezt még nem próbáltam: [link]

A következő rendelésnél lehet, hogy megnézem.

2013. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 kilós az a homok :)
2013. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. :)

A homoknak különösen örülök, mert tegnap 5 kg-osat 4000 Ft-ért láttam, nem hittem a szememnek. Így azért reálisabb.

2013. jún. 11. 06:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Fűevő pocijuk, foguk van. A nekik való tápok minőségét a rost tartalom mutatja. A 20% körüli már jó, a 15% alattit a kukában (vagy valamelyik magevő kolléga ketrecében) helyezd el.


A teljes értékű degu táp nem létezik! Minőségi szénán kéne élniük, és a táp hozzá a nasi!

A legjobb minőségű degu táp: a friss réti fű. De csak fokozatosan bevezetve, add nekik, naponta növelt mennyiségben, mert a pocijuk elég érzékeny!


Az állatorvosok csak a Verselle Laga Chinchilla Complete tápját javasolják.

2013. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zacskós homok 300 / 350,- forint körül van, de nem kilója, hanem csak literje.
2013. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!