Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális hogy a hörcsögöm...

Az normális hogy a hörcsögöm megeszi a saját kakiját?

Figyelt kérdés
mert nem egyszerr láttam hogy azt rágcsálja nem lessz tőle baja?
2009. okt. 11. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az egyik kutyám csinálta ezt. Meg a macskák seggét is nyaldosta. Szerintem nem normális, de a kutya se volt az.
2009. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem normális! legalábbis amikor tengerimalacom volt akkor az is megette néha a saját ürülékét, valami olyasmit olvastam, hogy akkor ásványi anyag hiánya van. Vidd ki kicsit legelni ..

de neten rengeteg leírást találhatsz hozzá.

Lidl ös zöldséget ne adj neki.. az én tengerimalacomnak az lett a vége ( mérgezés :/ )

2009. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. okt. 11. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
áhh ne is mondd... az én kutyám szexuális kapcsolatot létesített a házi nyulammal, utána mindig megették egymást kakiját...áhh...undórító
2009. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A hörcsög azért eszi meg a "kakiját" mert az NEM KAKI! igaz az ánuszán át jön ki de nem az. amit megeszik azt úgy nevezik, hogy vakbél ürülék, ugyanis a hörcsög a vakbelében ásványi anyagokat raktároz el és ha hiányt érez belőle ezt kezdi el enni. Ez ellen csak annyit tudsz tenni, hogy elmégy egy állatkereskedésbe vagy akármilyen szakboltba (ajánlom a fressnapfot) és ott megkérded, hogy mit tudnak ajánlani az állatkád ásványi anyag hiánya érdekében.


Remélem segítettem.

2009. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dj borsoszem válasza:
normális ha eddig nem lett töle baja akkor hagyhatod
2012. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!