Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac alá mit rakjak?...

Tengerimalac alá mit rakjak? Szerintetek melyik a jobb? Faforgács vagy pokróc? Többi lent

Figyelt kérdés
Pár nap múlva veszek 2, kb. 5 hetes tengerimalacot.Az lenne a kérdésem hogy inkább a faforgácsot jó tenni alájuk vagy mint azt a youtube-n sok videóban látni, pockrócot?Nem pisilnek majd rá, vagy kell akkor egy almot tenni a ketrec sarkába? És a ketrec 100*50-es lenne, de az elég kettő felnőtt tengerimalacnaknak is?

2013. jún. 19. 13:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Aha, értem :) és a sima faforgáccsal kibirja szagtalanul 1 hétig?A macskaalommal tovább is?
2013. jún. 23. 08:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Forgáccsal ki bírja 1 hétig!:)) Én is hetente cserélem, (például ma fogom) és még most sem büdös, de azért kicserélem:) Az az igazság hogy nem tudom macskaalommal mennyivel bírja tovább. Én még sosem próbáltam ki de valószínű hogy macska alommal 1,5-2 hétig is kibírja! Ha ki akarod próbálni a macskaalmosat akkor szórj egy vékony réteg macskaalmot, aztán rá a forgácsot, és szépen egyenletesen terítsd el a macska almot. Biztos hogy tovább fogja bírni mint a sima forgács, de ez attól is függ, mekkora a ketreced, hány tengeri malid van stb... Sok sikert:) Ha van kérdésed bármivel kapcsolatban írhatsz privát üzenetet bármilyen kérdésedre nagyon szívesen válaszolok!
2013. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A takarításnál azért mindig oda kell figyelni, hogy ne a szag alapján takarítsunk, mert (főleg ilyen melegben) attól függetlenül is elszaporodhatnak a bacik, nem számít milyen alom van alattuk, ezért minimum hetente muszáj őket takarítani!
2013. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok: Így van igaza van az utolsó válaszolóak egyébként, tényleg elszaporodhatnak a bacik, és valóban veszélyeztetik a tengrimali életét. Én is egy héten egyszer takarítom, hiszen mlg annó ezt olvastam, és ezt hallottam például most sem büdös, de akkor is kicserélem a forgácsot, hiszen a bacik ott vannak. Igaz a malim nincs melegben, mert légkondis helyiségbe van, és itt 24 fok van, de azért mindenféle képpen cserélni kell neki, egyébként ha elég nagy a ketrec szerintem elég 10 naponta is!:)
2013. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, 2 mali lenne 100x50es ketrecben :)
2013. jún. 23. 10:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Az elég nagy ketrec:) Szerintem 10 naponta cserélgesd;)
2013. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!