Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalackát ebben a nagy...

Tengerimalackát ebben a nagy hőségben szoktatok fürdetni, vagy mivel hűtitek?

Figyelt kérdés
Én most inkább száraz étek helyett több uborkat adok nekik, meg paprikát, az is hűti őket, s imádják is:)
2013. jún. 19. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hideg gyümölcsöt, zöldséget adni + vizespalackot tegyél mélyhűtőbe, míg megfagy, aztán csavard ruhába, és rakd a ketrecébe.
2013. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vizes palackkal szoktam őket hűteni, meg lédús zöldségeket adok nekik, de fürdetni nem kell őket. Még azt is csinálhatod, hogy csempét raksz a hűtőbe és berakhatod a ketrecbe, szívesen pihennek rajta ilyen nagy melegben.
2013. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előzőek nagyon jó ötleteket adtak, itt van néhány még (összegezve):

"- a ketrecbe tegyetek járólapot, csempét, hogy ráfeküdve hűsölhessenek

- jégakku a ketrec tetejére

- műanyag flakonban fagyasztott víz törölközőbe csavarba a ketrecben

- naponta többszöri ivóvíz-csere

- hosszúszőrű malacoknál a szőrt vágjátok a lehető legrövidebbre

- illetve CSAK ilyenkor, és nagyon nagy melegben: langyos vízzel történő (minden egyéb adalék nélküli!!) hűtőfürdő"

2013. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Picit meg fürdetheted, (ne túl hideg vízben) figyelj arra h közbe ne kapjon huzatot, majd jól töröld meg és tedd vissza a ketrecébe. Egéybként sem árt egyébként néha megfürdetni télen is fürdetheted de akkor hajszárítóval messziról szárísd meg s zőrét és langyos-meleg vízbe fürdesd, hogy nefázzonmeg!
2013. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!